м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Про тарифні плани для абонентів за договором (контрактні та бізнес-клієнти)

   27.10.2021

   03.11.21 Київстар презентує нові тарифи для абонентів, які обслуговуються за договором: контрактних та бізнес-клієнтів. У нових пропозиціях буде не лише більший обсяг послуг, а й додаткові сервіси — Суперсили.

   У зв’язку з тим, що з 3 листопада діятимуть нові пропозиції, попередні тарифні плани не будуть доступні для нових підключень. Зокрема, мова йде про тарифи для бізнес-клієнтів Простий, Smart, Smart+, Smart Max, Smart Max+, Smart Business, Smart Premium та Smart Business+. Для контрактних абонентів не будуть доступні для підключення тарифи Smart, Smart+, Smart Max, Smart Business, Smart Premium, Smart Business+ та Київстар 4G Business. Також контрактні абоненти з цими тарифами з 3 листопада не зможуть підключити Домашній Інтернет без додаткових оплат, якщо вони не зробили цього до змін.

   Усі інші умови тарифів залишаються без змін, абоненти можуть і далі користуватися ними на тих же умовах.

   Також у контрактних абонентів із попередніми тарифами продовжить діяти акція Все просто 10 місяців, згідно з умовами якої можна отримати знижку 33% на оплату тарифу при купівлі 4G-смартфона в магазинах Київстар. Для абонентів із новими тарифами акція Все просто 10 місяців не діятиме.

   Нагадаємо, що 12 жовтня Київстар презентував нову лінійку тарифів передплати — ТВІЙ. Окрім оновленого пакета основних послуг абоненти отримали можливість налаштовувати тарифи під особисті потреби. Це стало можливим завдяки Суперсилам — додатковим послугам, які можна обрати безоплатно. Серед Суперсил: додаткові гігабайти або хвилини для дзвінків на інші мережі та за кордон, Київстар ТБ і Домашній Інтернет та багато інших.