м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Про забезпечення якості користування мобільним інтернетом

   25.09.2020

   З 5 жовтня 2020 року Київстар покращує умови «Політики справедливого користування мережевими ресурсами» та більше не буде обмежувати швидкість інтернету після використання абонентами 3000 Мб протягом дня. Натомість абоненти зможуть використовувати на максимальній швидкості до 40 000 Мб мобільного інтернету протягом періоду дії пакета послуг. Інші умови Політики залишаються без змін.

   Таким чином кількість інтернет-користувачів, які підпадають під дію Політики стане значно меншою. Наприклад, якщо абонент витрачає у середньому 20 000 Мб трафіку за місяць, але у конкретний день його треба використати 5000 Мб, то мобільний інтернет у нього буде на максимальній доступній швидкості. А Київстар, згідно даними міжнародної компанії Ookla, забезпечую середню швидкість мобільного інтернету понад 20 Мбіт/c.

   Цікаво, що у серпні 2020 року абоненти Київстар використовували у середньому близько 7000 Мб трафіку. Тобто новий ліміт майже у 6 разів більший від середнього використання інтернету та для більшості користувачів буде значно зручнішим, ніж попередні умови.