м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Про збільшення обсягу послуг у деяких тарифах передплати та інші зміни

   14.04.2023

   За минулий рік мобільний зв'язок став критично важливим для українців, щоб спілкуватися з рідними, які вимушено переїхали в інші регіони або за кордоном. Завдяки мобільному інтернету – отримувати достовірну офіційну інформацію.

   Тому абоненти Київстар почали більше користуватися послугами: зросла кількість дзвінків та обсяг гігабайтів. Щоб дати їм більше можливостей для спілкування Київстар з 27 квітня збільшить обсяг послуг у декількох старих тарифах: надасть додаткові хвилини для дзвінків на інші мережі та/або додаткові гігабайти інтернету.

   Мова йде про такі тарифи, як «Київстар Дзвінки 2018», «Київстар Завжди Онлайн 2019», «Київстар Онлайн+ 2019», «Спілкування без меж 2019» та деякі інші. Абоненти, яких стосується оновлення отримають SMS із деталями щонайменше за 7 днів до змін. Після цього вони можуть звернутися за безкоштовним номером 477*9 або зайти в додаток Мій Київстар, щоб отримати більше деталей. Важливо, що у цих абонентів відбудеться індексація вартості послуг, адже ціна у їх тарифах не змінювалася від 1,5 до 3 років. Але їм також доступні інші тарифи Київстар, на які вони можуть перейти безкоштовно.

   Індексація необхідна, щоб продовжувати підтримувати роботу мобільної мережі, відбудовувати зруйновані та будувати нові базові станції по всій Україні, збільшувати кількість генераторів та акумуляторів на обладнанні оператора. Ці зміни також допоможуть повертати український зв'язок на вже звільнені від окупантів території, а також у нові міста та села, які будуть звільнені у майбутньому. Щоб кожен громадянин України міг почути голос своїх рідних.