м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Продовження терміну дії акцій та послуг для приватних та корпоративних клієнтів під час карантину

   28.04.2020

   Київстар продовжує дію акцій і пропозицій, які були запроваджені на підтримку приватних та корпоративних клієнтів у період карантину. Так, абоненти можуть телефонувати без сплати за трафік на номери гарячих ліній МОЗ України, Центру громадського здоров’я, Урядового контакт-центру та інші, де можна дізнатись інформацію про заходи профілактики розповсюдження коронавірусу. Також без списання мегабайтів мобільного інтернету абоненти можуть користуватись інформаційно-довідковими сайтами урядових установ: moz.gov.ua, phc.org.ua, covid19.com.ua та іншими ресурсами.

   Абоненти, які встановили мобільний додаток Doctor Online, можуть отримувати консультації у цілодобовому режимі від кваліфікованих лікарів різних спеціальностей, використовуючи чат, відео- або аудіо-дзвінок без сплати за послугу. Продовжено дію пропозиції з нарахування бонусів медичним працівникам. Заявки приймаються на номер 477*103. Абоненти, яким бонус був нарахований раніше, зможуть використати його до 11 травня 2020 року.

   Для контрактних абонентів та бізнес-клієнтів Київстар до 11 травня скасовує комісію при замовлені додаткових коштів. Завдяки цьому клієнти зможуть і далі користуватися зв’язком та матимуть додатковий час щоб поповнити рахунок.

   У рамках послуги  «Київстар ТБ»  усім користувачам, незалежно від тарифного плану, наданий розширенний доступ до контенту, а саме: до 6 дитячих телеканалів, а також всіх телеканалів, що транслюють уроки в рамках проєкту «Всеукраїнська школа онлайн». Користувачі платних тарифів можуть користуватись без додаткової плати доступом до пакету «КіноХіт».

   Бізнес-клієнти компанії можуть підключити та використовувати без внесення абонплати найбільш затребувані сервіси, що дозволяють  вести ділову активність на належному рівні. Це такі продукти, як «Віртуальна мобільна АТС», Star.docs, cервіси Microsoft Office 365 та StarTeams, а також Центр Керування IoT. Детальніше тут .

   Нагадуємо, що абоненти можуть сплачувати рахунки через систему «Мій Київстар» без комісій, а також користуватись освітніми ресурсами Prometheus та Wikipedia без сплати за мегабайти. Київстар прагне допомогти українцям подолати тимчасові складнощі та залишатись на зв’язку за будь-яких обставин.