м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   З 06 липня 2017 року Київстар змінює умови деяких тарифних планів для абонентів передплаченого зв'язку

   27.06.2017

   З 04 серпня 2017 року припиняють дію тарифні плани «Велика сім’я», «Супер Київстар», «Країна Київстар», «25 мільйонів», «Дзвони всім», «Весняний», «Бомба», «Єдина країна», «15 копійок», «Єдина ціна», «Вільний Київстар для планшета».

   Абоненти, які користуються зазначеними тарифними планами, в період з 06 липня по 04 серпня (включно) безкоштовно і автоматично будуть переведені на інші тарифні плани:

   Поточний тарифний план

   Тарифний план,
   на який здійснюється перехід

   «Велика сім’я»
   «Супер Київстар»
   «Країна Київстар»
   «25 мільйонів»
   «Дзвони всім»
   «Весняний»

   «Вільний смартфон»

   «Бомба»
   «Єдина країна»
   «15 копійок»

   «Комфорт+»

   «Єдина ціна»

   «Класичний»

   «29»

   «Вільний Київстар для планшета»

   «Київстар 3G Онлайн»
   «Київстар Планшет+»

   Зміни необхідні для поліпшення обслуговування клієнтів та надання їм простих і вигідних тарифних пропозицій, які відповідають зростаючим потребам в більшій кількості голосових послуг, SMS та мобільного інтернету.

   Звертаємо вашу увагу, що всі грошові та бонусні кошти, а також їх термін дії зберігаються.

   Також з 06.07.2017 для економії коштів нашими абонентами ми відкриваємо підключення опцій, що надають знижку до 33% на абонентну плату при її сплаті на місяць вперед. Таким чином користувачі тарифу «Комфорт +» зможуть підключати опцію -25%, а користувачі тарифів «Вільна мережа», «Вільна мережа. Регіон 1», «Вільна мережа. Регіон 2», «Вільний смартфон», «Вільний смартфон. Регіон 2» – опцію -33%.

   Детальну інформацію про нові умови вашого тарифного плану ви можете дізнатися в описі тарифів на нашому сайті або за номером 477*9.