м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Сертифікат відкритого ключа для послуги Mobile ID відтепер діятиме 2 роки

   24.02.2020

   З 01 березня 2020 року абоненти, які підключають послугу Mobile ID від Київстар, отримуватимуть сертифікат відкритого ключа на 2 роки, який діятиме з моменту його видачі. У разі, якщо абонент підключає послугу до 29 лютого 2020 року, сертифікат оформлюється на строк дії 1 рік. Як і раніше, інформацію про те, що термін дії добігає закінчення, абонент отримує в SMS-повідомленні.

   Для отримання нового сертифікату необхідно звернутися в магазин Київстар та надати своє посвідчення особи, а також документи, які надавалися підчас підключення послуги Mobile ID.

   Нагадуємо, що послуга Mobile ID є частиною усіх голосових тарифних планів для корпоративних та контрактних абонентів, а вартість послуги становить 0 гривень. Для підключення послуги Mobile ID абоненту необхідно замінити SIM-картку на нову, яка додатково забезпечує підтримку функції підвищеного захисту інформації при електронній ідентифікації користувача. Детальну інформацію про підключення до сервісу Mobile ID можна знайти за посиланням.

   Сертифікат це електронний документ, який засвідчує, що відкритий ключ належить фізичній або представнику юридичної особи та підтверджує його ідентифікаційні дані. Сертифікат видає кваліфікований надавач електронних довірчих послуг, який відповідає вимогам Закону України «Про електронні довірчі послуги». Термін «відкритий ключ» має на увазі, що цей документ містить всі дані про електронний підпис.