м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Ще більше кіноможливостей від VARUS та Київстар ТБ

   22.02.2023

   З 21 лютого до 21 березня 2023 року Київстар ТБ проводить спільну промоакцію з мережею VARUS. Встановивши додаток VARUS на свій смартфон з AppStore чи Google Play Market, клієнт гарантовано отримує в подарунок промокод на 30 днів користування послугою Київстар ТБ на умовах пакета Преміум HD. Промокод надається у додатку VARUS на головній сторінці.

   Як використати промокод

   • завантажте додаток Київстар ТБ на свій пристрій та авторизуйтеся в ньому
   • у розділі Профіль введіть промокод з додатка VARUS у відповідне поле та натисніть Далі

   Приємного перегляду!

   У промо можуть взяти участь абоненти всіх мобільних операторів. Після закінчення терміну дії пакета з промодоступом:

   • абонентам Київстар автоматично підключиться пакет Київстар ТБ Сімейний за 150 грн/міс
   • у абонентів інших мобільних операторів послуга відключиться, проте її можна буде самостійно підключити та оплачувати з банківського рахунку

   Детальну інформацію дивіться в Офіційних правилах акції або за номером 0 800 300 466 (безкоштовно з номерів усіх телеком-операторів України).

   Київстар ТБ — спільний проєкт групи 1+1 media та Київстар, заснований 11 грудня 2019 року. Це платформа онлайн-телебачення, яка надає користувачам доступ до сотень тисяч годин вітчизняного та закордонного контенту, прямоефірних програм, і регулярно пропонує ексклюзивні допрем’єрні покази проєктів. Її перевагою є можливість перегляду контенту з п’яти різних пристроїв на одному акаунті — зі смартфонів, планшетів, ноутбуків, Smart TV або ТВ-тюнерів.