м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Ще більше можливостей для потреб бізнесу в корпоративних тарифах Київстар

   21.12.2020

   Київстар постійно відстежує запити бізнес-клієнтів на користування послугами компанії. За 11 місяців 2020 року* вони майже на 60% збільшили обсяг користування мобільним інтернетом, а від початку весняного карантину обсяг дзвінків зріс майже на 10%. У понад 5 разів збільшилося використання сервісів для організації роботи працівників та налаштування бізнес-процесів, активно зростає запит на використання сервісу М2М, підключення платформи «Центр керування ІоТ» збільшилося у понад 10 разів.

   При цьому наповнення наявних тарифних лінійок для бізнесу Київстар не змінював протягом 2-4 років, окремих – рік, і воно втратило свою актуальність.

   Щоб задовольняти потреби бізнес-клієнтів у повній мірі, з 1 січня 2021 року Київстар оновлює умови тарифних планів для бізнесу, надаючи в них більші обсяги затребуваних послуг.

   З цієї дати деякі корпоративні абоненти Київстар будуть автоматично та безкоштовно переведені на нові тарифні плани із розширеними можливостями для ведення бізнесу, а неактуальні тарифи припинять свою дію (зокрема - «Київстар 4G Extra», «Київстар 4G Ultra», «Київстар 4G Business», «Київстар 4G Business Premium», «Київстар 4G Business Vip», «Бізнес Преміум 300», «Бізнес Преміум 600»).  В тарифах оновленої лінійки Smart для вирішення робочих завдань та спілкування з близькими бізнес-абоненти отримують ще більше хвилин для дзвінків на інші мережі, які також можна використовувати і для дзвінків за кордон на популярні напрямки (Італія, Польща, Чехія, Німеччина, Росія), та безлімітний доступ до інтернету. У більшість тарифних планів включено користування без додаткових оплат сервісом Mobile ID, програмним забезпеченням Microsoft Office 365, Віртуальною мобільною АТС, безоплатне підключення та користування кількома SIM-картами для одного номеру телефона (SIM-для планшета та SIM-для другого телефона) та ін.

   01 січня 2021 року закінчується дія низки індивідуальні пропозицій, за умовами яких надавалися знижки на абонентську плату. 

   Актуальні тарифні плани доступні у розділі Тарифи.

   З 1 січня 2021 змінюються умови тарифного плану «Gate», який так само отримує краще наповнення. З його новими умовами  можна буде ознайомитися на сторінці тарифу з 1 січня.

   Враховуючи зростаючі потреби клієнтів на користування сервісом М2М та підключення інноваційної платформи для управління М2М SIM-картами, з 1 січня 2021  року Київстар оновлює лінійку тарифів IoT, збільшуючи обсяги інтернет-трафіку, SMS та хвилин для передачі даних CSD-каналом або вихідних та переадресованих дзвінків всередині мережі. В нових тарифах клієнти також отримують можливості використання платформи «Центр керування ІоТ», яка дозволяє самостійно налаштовувати власні правила роботи М2М-карток для їх автоматичної цілодобової роботи. Неактуальні тарифи («IoT 12NP», «IoT 15», «IoT 20», «IoT 35», «IoT 55», «IoT 100», «IoT 200», «IoT 450») припиняють свою дію, а їхні користувачі будуть автоматично та безкоштовно переведені на актуальні комерційні пропозиції із кращим наповненням. Зміняться також умови окремих індивідуальних пропозицій для М2М.

   Ознайомитися з новими тарифами можна за посиланням.

   Усі надані в оновлених тарифних пропозиціях можливості дозволяють компаніям гнучко організовувати роботу працівників, налаштовувати свої бізнес-процеси та віддалено управляти пристроями – зі зручного місця, у зручний час та у зручному форматі. 

   Про всі зміни бізнес-клієнти будуть проінформовані за допомогою SMS та/або електронних листів не пізніше, ніж за 7 днів до введення в дію нових комерційних пропозицій.

   Детальну інформацію абоненти можуть також отримати у персонального менеджера або координатора, за телефоном 466 (для абонентів Київстар) чи 0800300466  (для абонентів інших мобільних операторів та стаціонарних мереж України). Дзвінки не тарифікуються.

   Важливо: до 1.01.2021 року абоненти можуть обрати будь-який інший тарифний план, опублікований на сайті kyivstar.ua, окрім запропонованих для автоматичного переведення.

   *період 1 січня – 30 листопада 2020 року у порівнянні з періодом 1 січня – 30 листопада 2019 року