м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Що дивились українці в першому півріччі 2020: дані «Київстар ТБ»

   12.08.2020

   Компанії Київстар та 1+1 media звітують про результати роботи платформи «Київстар ТБ» за перше півріччя 2020 року: збільшення активності на 35%, сплеск глядацького попиту у квітні та вибір на користь національних каналів.

   Київстар та 1+1 media зазначають, що на їхньому спільному продукті «Київстар ТБ» за 6 місяців 2020 року активність збільшилася на 35%. Причому, якщо зростання глядацького попиту в січні – березні відбувалося поступово, то у квітні активність різко зросла на 20%. У червні та липні попит поступово повернувся до докарантинного рівня.

   Основну перевагу глядачі платформи надають національним телеканалам загального інтересу. У трійці лідерів: 1+1, Україна та ICTV. Нагадаємо, що всі ці канали та багато інших у Київстар ТБ транслюють за замовчуванням у HD-якості. З-поміж тематичних каналів більш за все дивляться кіно (TV 1000 Action, VIP Comedy, ViP Megahit HD), дитячі (ПЛЮС ПЛЮС, Nick Jr., Nicktoons) та пізнавальні канали (Viasat History, Viasat Explore, Discovery Channel).

   Крім 200 телеканалів, у платформа «Київстар ТБ» велика відеобібліотека. З-поміж 10 000 фільмів і серіалів лідерами за переглядами стали стрічки українського виробництва «Чорний ворон» та «Свінгери-2». Також найпопулярнішими стали такі іноземні фільми: «Секрети домашніх тварин – 2», «Як приборкати дракона – 3», «Форсаж: Гоббс та Шоу», «Швидше кулі», «Загін самогубців». Серед телешоу та серіалів лідирує контент українського виробництва: «Світ навиворіт», «Папік», «Одруження наосліп», «Мишоловка для кота».

   «Ми задоволені тим, як розвивається наш спільний з 1+1 media продукт. Якщо колеги відповідають за наповнення платформи контентом, то ми надаємо нашим абонентам сервіс з підключення та налаштування, унікальні переваги у вигляді вигідних тарифів та акційних пропозицій. Також у період карантину ми відкривали доступ до всіх телеканалів та VOD-контенту абсолютно всім користувачам, незалежно від вибраного тарифу», – прокоментував начальник департаменту фіксованого зв’язку Київстар Сергій Сухорук.

   Нагадаємо, що абоненти, які користуються платформою «Київстар ТБ» зі смартфонів, переглядають контент без списання мегабайтів, а також можуть користуватися послугою без додаткової плати в межах пакету «Легкий». Крім цього, вибираючи Київстар ТБ в межах тарифів «Все разом», користувачі заощаджують до 50% на мобільному зв’язку, домашньому інтернеті та телебаченні.

   «Ми ретельно слідкуємо за вподобаннями наших користувачів і докладаємо всіх зусиль, щоб постійно розширювати контент на платформі. Так, за останні пів року ми збільшили кількість телеканалів з 150 до 200, вдвічі збільшили кількість каналів у HD-якості, а також значно розширили VOD-бібліотеку: з 7000 до більше ніж 10 000 фільмів», – розповів керівник проєкту «Київстар ТБ» від 1+1 media Павло Рибак.

    

   Довідка про Київстар

   Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі LTE (4G). Послугами оператора користуються 25,4 млн абонентів. Акціонер Київстар – міжнародна група VEON Ltd, що має офіс у Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар понад 20 років працює в Україні та є найбільшим платником податків на телекомринку, а також одним із кращих роботодавців і соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net

   Довідка про 1+1 media

   Група 1+1 media — один із найбільших медіахолдингів України, дистрибуційне портфоліо якого налічує понад 26 телеканалів, серед яких 7 власних («1+1», «2+2», «ТЕТ», «ПЛЮС ПЛЮС», «1+1 International», «УНІАН ТБ», «Бігуді»). Також є група інтернет-сайтів, власний виробничий департамент, VOD-платформа 1+1 video і Вища школа Media & Production.

   Додаткова інформація: https://media.1plus1.ua/