Новини і акції

Слухати музику тепер ще простіше з «Радіо Київстар»

13.11.2017

Мобільний додаток «Радіо Київстар» вже доступний для завантаження в Play Market та App Store. Слухати музику завдяки новому додатку можуть всі бажаючі, а абоненти Київстар – без тарифікації мобільного інтернету.

Мобільний додаток був створений партнером Київстар – «RADIO MORE.FM». А ідея цілодобового онлайн-радіо виникла під час інтерв’ю президента Київстар Петра Чернишова в ефірі «RADIO MORE.FM».

Зараз в «Радіо Київстар» доступні три канали музики:

 

  • TOP HITS з найпопулярнішими піснями;
  • LOUNGE з легкою та спокійною музикою для відпочинку;
  • BUSINESS з відомими хітами.

 

До 31 січня 2018 року абоненти Київстар можуть слухати музику без тарифікації мобільного інтернету незалежно від умов тарифного плану. З 1 лютого 2018 року «Радіо Київстар» стане частиною сервісу «Вільна музика», який дозволяє слухати музику без тарифікації мобільного інтернету в додатках «Zvooq», «Fonoteka».

Для прослуховування також доступна web-версія, яка працює за посиланням.

Довідка про Київстар

Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв'язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, в тому числі 3G. Послугами оператора користуються 26 млн абонентів мобільного зв'язку.

Акціонери Київстар – міжнародна група VEON Ltd., офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі NASDAQ, Нью-Йорк та Euronext, Амстердам.

Київстар вже 20 років працює в Україні, є одним з найбільших платників податків і одним з найкращих роботодавців, а також соціально відповідальною компанією. За весь час роботи в Україні Київстар перерахував до бюджету країни 52 млрд грн у вигляді податків, а також інвестував в розвиток телекомунікацій понад 35 млрд грн.

За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.