м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Смартфон добра: абоненти Київстар разом з Карітас України можуть допомогти постраждалим від війни українцям

   18.08.2022

   У всіх фірмових магазинах Київстар абоненти мобільного оператора можуть передати смартфони, якими вони не користуються, разом із зарядним пристроєм для допомоги постраждалим від війни співвітчизникам. Карітас України подбає, щоб вони потрапили до вимушених переселенців, які, зокрема, втратили телефон для зв'язку з рідними.

   Клієнти Київстар, які долучаються до благодійної ініціативи, отримають від оператора 90 днів безлімітного мобільного інтернету або 3 місяці Київстар ТБ безкоштовно.

   Проєкт реалізується в партнерстві з міжнародним благодійним фондом Карітас України, через осередки якого по всій Україні громадяни зможуть отримати «Смартфони добра». Перед відправкою новим власникам передані смартфони або кнопкові телефони консультанти магазинів Київстар перевірятимуть на справність та відсутність особистої інформації її попереднього власника.

   «Під час евакуації з зони активних бойових дій багато українців залишилися без майна, зокрема без телефонів та зв’язку з рідними. Тому ми разом із партнером хочемо змінити ситуацію та до червня 2023 року плануємо збирати смартфони, які передамо вимушеним переселенцям. Наші співробітники так само долучаться до цієї важливої ініціативи», — коментує керівник монобрендового каналу продажу Київстар Костянтин Доронін.

   «Цей проєкт є надзвичайно важливим, оскільки він допоможе з’єднати людей не лише якісним зв’язком, але й допоможе особам, які постраждали від війни, отримати заміну втраченого мобільного пристрою. В сучасному світі, особливо в умовах війни, бути на зв’язку — базова потреба кожної людини», — коментує директор з комунікацій та мобілізації ресурсів Карітасу України Владислав Шелоков.

   Підтримка вимушених переселенців — один із важливих напрямків соціальної відповідальності Київстар, разом із гуманітарною допомогою військовим, медикам та людям елегантного віку. Від початку повномасштабного вторгнення росії Київстар виділив вже понад 49 мільйони гривень благодійної допомоги. Та створив можливості для абонентів також доєднатися до цієї допомоги. Наприклад, приєднавшись до збору коштів на пікапи для ЗСУ в рамках проєкту #Дорогиперемоги з БО Повернись живим та гуртом Океан Ельзи, який триває до 24 серпня включно.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар — найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на червень 2022 року обслуговував 24,8 млн абонентів мобільного зв’язку та понад 1,2 млн абонентів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. Київстар. Компанія забезпечує найвищу поміж мобільних операторів України середню швидкість передачі даних у мережі мобільного зв’язку, що підтверджено дослідженнями Speedtest від Ookla. Клієнтам компанії доступні можливості мобільного, фіксованого зв’язку й інтернету, конвергентні рішення, а також інноваційні послуги Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, цифрове ТБ та ін. Акціонер Київстар — міжнародна Група VEON, що має головний офіс у Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 24 роки працює в Україні та визнаний найбільшим платником податків на телеком-ринку, кращим роботодавцем і соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net