м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   SMS-повідомлення абонентів Київстар вже три роки рятують хворих малюків

   08.12.2021

   Спільній ініціативі Київстар та платформи dobro.ua від МБФ «Українська Біржа Благодійності» «Дитяча надія» виповнилося три роки. За цей час абоненти мобільного оператора завдяки регулярній підтримці проєкту перерахували понад 9 мільйонів гривень та допомогли з обладнанням 39 дитячим відділенням в Україні.

   В грудні 2018 року Київстар спільно з Українською біржою благодійності (нині – dobro.ua) запровадив прозорий і простий інструмент допомоги – систему благодійних SMS, що надає абонентам передплачуваного зв’язку можливість перераховувати кошти на благодійність швидко та зручно завдяки повідомленням.  Основна мета «Дитячої надії» – допомогти дітям з вадами серця та онкологічними захворюваннями шляхом придбання необхідного обладнання та медичних інструментів в лікарні. За час існування ініціативи дитячою надією стали 153 тисячі абонентів Київстар, 18,5 тисяч з яких налаштували регулярну пожертву та щомісяця допомагають дітям із хворобами серця та онкологічними захворюваннями. Середній розмір пожертви через SMS становить 15 гривень.

   «Ініціатива «Дитяча надія» доводить теорію маленьких добрих справ – разом  тисячі невеликих пожертв наших абонентів становлять вже 9 мільйонів гривень, за які вдалося придбати життєво необхідне обладнання для сотень маленьких пацієнтів. Щомісяця збір  для ініціативи в середньому приносить 300-350 тисяч гривень, на які можна забезпечити допомогою щонайменше одне дитяче відділення. Ми вдячні кожному абоненту за небайдужість, адже лише спільними зусиллями можемо змінювати світ на краще!», зазначає Ганна Захараш, директорка з корпоративних комунікацій Київстар.

   Завдяки всім залученим коштам, які перераховували абоненти Київстар за допомогою SMS-повідомлень, було закуплено та передано обладнання та матеріали для 15 лікарень в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові. Щороку ці медичні заклади допомагають долати хвороби близько 50 тисячам маленьких пацієнтів. За запитом лікарень куплено: датчики до УЗД-апаратів, термостати в лабораторії, холтери, електрокардіографи, інфузійні насоси, монітори пацієнтів, медичні ліжка та каталки, ламінарні шафи, морозильники для зберігання крові та її компонентів, мікроскопи в лабораторію, операційний стіл та інше.

   «Завдяки співпраці з Київстар ми маємо змогу говорити на широку аудиторію про важливість регулярної та системної благодійності. Більшість внесків люди роблять разово та емоційно, але наш спільний проєкт "Дитяча надія" про регулярну підписку на добрі справи. І його головна риса - ефективність. Тільки системний підхід та планування дозволяють якісно змінити українську медичну систему. Дякуємо абонентам Київстар за врятовані життя не тільки тут і зараз, але й у майбутньому», - зазначає Ірина Гуцал, директорка платформи dobro.ua, МБФ «Українська Біржа Благодійності».

   Всі абоненти передплаченого зв’язку Київстар мають можливість обрати напрямок допомоги (онко чи кардіо) та один з чотирьох регіонів країни (Київ, Дніпро, Львів та Одеса), в лікарні яких будуть спрямовані їхні благодійні внески. Пожертва може бути разовою, від 1 до 3000 гривень, або регулярною – 5, 10, 15 та 20 гривень. Регулярна пожертва буде здійснюватися автоматично після кожного поповнення рахунку від 40 грн. Кошти, які абоненти жертвують через SMS, не обтяжуються податками - 100% пожертв перераховуються УББ на реалізацію проєкту. Звіти щодо використання коштів можна переглянути на порталі dobro.ua.

   Переглянути подробиці та підтримати ініціативу можна за посиланням.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали майже 26 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія  надає послуги на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 90% населення України живе і працює у зоні дії мережі LTE Київстар. Крім того, компанія є лідером ринку фіксованого інтернету, а також провайдером конвергентних послуг (мобільний зв’язок, фіксований інтернет, ТБ).Також Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, та інші. Для стартап-компаній створена унікальна платформа Open API, яка дає можливість розробникам використовувати аналітичні дані оператора для  власних цифрових продуктів.

   Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах.  Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).Київстар 23  роки  працює в Україні, і визнаний як найдорожчий бренд України, найбільший платник податків у галузі зв’язку, кращий роботодавець та соціально-відповідальна компанія. 

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.

    

   Довідка про Українську Біржу Благодійності (платформа dobro.ua):

   dobro.ua - головна платформа добрих справ в Україні.

   Перша в Україні платформа добра, фандрайзингова платформа, де ви можете швидко та ефективно залучати кошти на благодійні та соціальні проєкти будь-якого спрямування. Діяльність платформи забезпечує МБФ «Українська Біржа Благодійності» - фонд, який за 9 років роботи залучив на благодійність понад 400 000 000 грн, підтримав майже 6 500 проєктів та став лауреатом усіх національних нагород у сфері благодійності.

   dobro.ua - світ, де кожен робить добро.