м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Соціальна ініціатива «Пошук дітей» запрацює ще в 3 областях України

   15.08.2018

   15 серпня у Харківській, Київській і Полтавській областях телеком-оператор Київстар і Національна поліція України почнуть спільний проект «Пошук дітей».

   Сервіс працює на базі СМС-повідомлень і допомагає правоохоронним органам України використовувати можливості мобільної мережі Київстар для оперативного сповіщення у випадку зникнення дітей.

   Із 1 до 8 серпня Київстар сповістив за допомогою СМС усіх абонентів про запуск сервісу «Пошук дітей», який активується автоматично і безкоштовно. Абоненти, які не хочуть отримувати такі повідомлення, можуть самостійно відключитися від розсилки або ж підключити її повторно.

   СМС-повідомлення в рамках ініціативи «Пошук дітей» будуть містити інформацію про дитину, обставини її зникнення, посилання на Facebook-сторінку Національної поліції з більш детальною інформацією і фотографією, а також контакти, за якими можуть звертатися потенційні свідки, які хочуть допомогти з пошуком. Повідомлення будуть отримувати абоненти, які знаходилися поруч із місцем зникнення дитини в радіусі від 1 до 3 км, – це можуть бути як жителі міста, так і інших регіонів.

   Ганна Захараш, директор з корпоративних зв’язків Київстар: «Я рада, що Київстар реалізує таку важливу соціальну ініціативу, як «Пошук дітей». Дякую всім нашим абонентам, які допомагають Національній поліції в пошуку зниклих дітей, адже чужих дітей не буває. За майже рік роботи ініціативи було зроблено 55 СМС-розсилок у Києві, Львові та Дніпрі. Нацполіція всіх дітей знайшла».

   Нагадаємо, недавно Київстар підключив до ініціативи «Пошук дітей» Одеську, Херсонську, Дніпропетровську, Донецьку, Запорізьку і Львівську області. В планах до кінця року охопити проектом всю Україну.

   З детальною інформацією про ініціативу можна ознайомитися на сайті kyivstar.ua/kidsearch.

   Згідно із Законами України «Про захист персональних даних» і «Про телекомунікації», Київстар не передає інформацію про місцезнаходження своїх абонентів та інші персональні дані третім особам. Усі функції з відбору номерів мобільних телефонів здійснюють інтелектуальні автоматичні IT-системи з дотриманням конфіденційності процесів моніторингу й інформації про абонентів.