м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Сьогодні платформа VEON запустилася в Італії, Україні, Пакистані, Росії та Грузії

   19.07.2017

   Амстердам, 19 липня 2017 - VEON ltd анонсує запуск персоніфікованої інтернет платформи на п'яти ринках присутності Групи: Італія, Україна, Пакистан, Росія та Грузія

   VEON - глобальна цифрова платформа, яка об'єднує всі сучасні технології інтернет комунікацій, контент послуги та розваги, роблячи їх доступними клієнтам будь-яких операторів мобільного зв'язку, в одному додатку. Функціонал додатку VEON дозволяє клієнтам:

    

   • Публікувати фото, відео, аудіо повідомлення і багато іншого. Можна поділитись своїм місцезнаходженням, щоб швидше домовитись про зустріч.
   • Відкривати нове: отримувати релевантні новини, музику і відео завдяки повністю персоналізованим щоденним рекомендаціям.
   • Керувати: клієнти VEON можуть керувати своїм тарифним планом, перевіряти залишок на рахунку, контролювати витрати і миттєво поповнювати рахунок.
   • Заощаджувати час та кошти: отримувати усі можливості в одному додатку.

    

   Водночас абоненти компаній, що входять в групу VEON, у тому числі Київстар, матимуть додаткові переваги. Використовуючи можливості платформи VEON, вони можуть спілкуватися, відправляти повідомлення без плати за трафік та, навіть, при нульовому балансі рахунку. Також для таких абонентів доступний функціонал управління своїм мобільним рахунком і поповнення рахунку. У найближчому майбутньому асортимент сервісів у додатку VEON доповниться фінансовими сервісами, а також персональними пропозиціями для користувачів, а саме - знижки на різноманітні товари та послуги від компаній-партнерів.

   Це тільки початок: по мірі розширення можливостей VEON наші клієнти можуть робити ще більше з допомогою цієї платформи. Для цього ми будемо пропонувати нові послуги разом з нашими партнерами, кількість яких постійно зростає, базуючись на контекстній інформації, отриманій від клієнтів, що дали на це згоду. Цифровий світ швидко змінюється, і ми готові у VEON створювати нові можливості у цьому динамічному просторі.

   Зараз додаток доступний для завантажування на Android, для iOS його буде запущено в найближчому часі. Компанія відзначає, що VEON буде постійно доопрацьовуватися і вдосконалюватися, орієнтуючись на відгуки та потреби користувачів.

   Додаткова інформація – в блозі @blog.veon.com

   Компанія VEON

   VEON – глобальний провайдер телекомунікацій і цифрових послуг (компанія в лістингу NASDAQ and Euronext Амстердам), раніше - VimpelCom, є світовим постачальником зв'язку, з прагненням бути першим в персональних інтернет сервісах для більш ніж 235 мільйонів клієнтів, яких компанія обслуговує на даний момент, і для багатьох інших у найближчі роки.