м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   STARt Yourself 2020-2021: результати програми стажування в Київстар

   19.02.2021

   Київстар завершив третій курс програми стажування STARt Yourself. З 2018 року її учасниками стали 70 студентів, 35 із яких в результаті долучились до колективу телеком-оператора. У 2020 році стажування було особливим: воно проходило в гібридному форматі — онлайн і офлайн, залежно від вимог спеціальностей.

   «STARt Yourself це проєкт для амбітних молодих людей, які самі будують власне майбутнє і ще в статусі студентів знають, як хочуть розвивати кар'єру. Студенти приходять в колектив Київстар, щоб брати участь в реальних проєктах, втілювати в життя ідеї. Наші співробітники, в свою чергу, готові ділитися досвідом, інвестувати час в розвиток нових талантів. Це взаємовигідний проєкт: компанія готує фахівців, молодь — отримує практичні навички й, відповідно, перевагу на ринку праці», коментує Оксана Олійник, директор з управління персоналом і розвитку організації Київстар.

   До участі в проєкті запрошувались студенти ВНЗ від 3 курсу. Стажування тривало 6 місяців, з серпня по лютий. На цей період стажисти були офіційно оформлені в штат, отримували зарплату, а також мотиваційний пакет, в тому числі можливість навчання на платформах, з якими співпрацює компанія. Графік роботи стажистів адаптувався під розклад лекцій.

   Студенти STARt Yourself 2020-2021 практикувалися в технічній дирекції, департаментах IT, B2B, B2C, PR, маркетингу і юридичному департаменті. Стажування пройшли 26 молодих фахівців, 9 з яких отримали пропозицію стати співробітниками компанії.

   Для стажистів цього сезону компанія розробила нову програму адаптації, щоб навіть в умовах віддаленої роботи вони почували себе максимально комфортно. Для студентів було створено спеціальну спільноту, де вони могли отримати відповіді на питання, а також неформально спілкуватися між собою, ділитися ідеями та враженнями. Для більш глибокого занурення в бізнес з першого дня вони проходили додаткові лекції та тренінги: Big Data, Маркетингові комунікації, Фінанси та аудит, New Business Stream, Digital, дизайн, CEM, IT, технічний напрям, а також тренінг з особистісного росту та інші. Стажистів  супроводжував «бадді» — досвідчений співробітник, який консультував щодо організаційних питань, допомагав зорієнтуватися в компанії, влитися в колектив і набути необхідних професійних навичок.

   Програма STARt Yourself має відгалуження: лекції профорієнтації для старшокласників і студентів 1-2 курсів. ТОП-менеджери та керівники напрямків Київстар читають лекції про особливості різних спеціальностей, діляться своїм професійним досвідом та відповідають на запитання слухачів. У 2020 році компанія організувала і провела для 129 молодих людей 5 лекцій: юриспруденція і комплаєнс; Digital SMM, вебдизайн; BigData; маркетинг; фінанси та аудит.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали майже 26 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія  надає послуги на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 87% населення України живе і працює у зоні дії мережі LTE Київстар. Крім того, компанія є лідером ринку фіксованого інтернету, а також провайдером конвергентних послуг (мобільний зв’язок, фіксований інтернет, ТБ).Також Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, тощо. Для стартап-компаній створена унікальна платформа Open API, яка дає можливість розробникам використовувати аналітичні дані оператора для  власних цифрових продуктів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах.  Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).Київстар 23  роки  працює в Україні, і визнаний як найдорожчий бренд України, найбільший платник податків у галузі зв’язку, кращий роботодавець та соціально-відповідальна компанією. 

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.