м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Тариф Професіонал стає вигіднішим для абонентів

   17.02.2022

   З 24 лютого 2022 року абоненти Київстар, які користуються тарифом Професіонал, отримають вигідніші умови послуг мобільного зв’язку.

   Київстар збільшить перелік сервісів, якими можна користуватися без тарифікації мобільного інтернету. Тепер у тарифі будуть доступні без списання трафіку сервіси Держава у смартфоні, Знання без меж, Соцмережі та месенджери без обмежень, Вільна музика та Відео на ходу.

   Також в абонентів із цим тарифом з’явиться можливість замовити позачергове списання плати за пакет послуг, яке раніше було недоступне.

   Після використання хвилин на інші мережі, які передбачено в тарифі, абоненти будуть автоматично отримувати пакети з трьома хвилинами за 3 грн для дзвінків на мобільні та міські номери. Після вичерпання трьох додаткових пакетів, вартість хвилини розмови становитиме 1,5 грн.

   Після використання SMS, які передбачено в тарифі, абоненти автоматично отримуватимуть пакети з десятьма повідомленнями за 5 грн. Щоб відправити MMS, автоматично буде нараховано пакет з десятьма повідомленнями за 3 грн.

   Вартість тарифу, безлімітні дзвінки в мережі, хвилини на інші мережі та обсяг мегабайтів у тарифі залишаються без змін.