м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Тарифи Київстар: вдвічі більше послуг без зміни вартості

   01.09.2020

   Київстар презентував оновлені умови тарифів передплати «Спілкування без меж», «Розваги без меж» та «Відео без меж»: з вдвічі більшою кількістю мегабайтів інтернету та хвилин для дзвінків на інші мережі. Ціна залишилася без змін.

   У тарифі «Спілкування без меж» абоненти отримають 60 хвилин для дзвінків на інші мережі й за кордон, та 6000 МБ мобільного інтернету. Раніше у цьому тарифі було 30 хвилин на інші мережі та 3000 МБ інтернету. Також для тих, кому не потрібний мобільний інтернет – у тарифі діє опція «Без Мегабайтів», яка допоможе заощадити.

   У тарифі «Розваги без меж» тепер 120 хвилин для дзвінків на інші мережі й за кордон, 12000 Мб мобільного інтернету та ще більша кількість безлімітних додатків для розваг, за які не списуються мегабайти. Абонентам, які оберуть тариф «Відео без меж», Київстар дає зараз 180 хвилин для дзвінків на інші мережі й за кордон, та 18000 Мб мобільного інтернету. Також до всіх тарифних планів тепер включена безкоштовна підписка на телемедичний додаток Doctor online.

   Новими вигідними умовами можуть користуватися всі абоненти передплати, які перейдуть на один із вказаних тарифів. Це можуть зробити, в тому числі й абоненти із попередньою лінійкою тарифів «Без меж».

   Нагадаємо, що від початку карантину Київстар інвестував понад 80 мільйонів гривень у підтримку населення та країни в боротьбі з COVID-19, зокрема 30 мільйонів благодійної допомоги пішли на закупівлю 10 апаратів ШВЛ, 20 моніторів стану пацієнтів та майже 7 тисяч захисних костюмів для медиків. Також компанія нарахувала бонуси на мобільний зв’язок 68 тисячам лікарів та медсестер з реєстру медичних працівників, а у червні надала їм безлімітний інтернет до кінця літа. Для своїх абонентів та бізнес-клієнтів Київстар зробив цілу низку спеціальних пропозицій, які допомогли їм адаптуватися до нових реалій та залишатися на зв’язку під час карантину.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G для 25,4 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.