м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Технологія VoLTE доступна для абонентів передплати Київстар

   22.11.2022

   Київстар розпочав підключення послуги для дзвінків через 4G - Voice-over-LTE абонентів передплати. Компанія прогнозує, що вже в першому кварталі 2023 року понад 2 млн абонентів будуть телефонувати з використанням даної технології.

   Київстар буде підключати абонентів передплати поступово. Оператор планує проводити автоматичну активацію послуги. З 2021 року технологія стала доступна для близько 300 тисяч контрактних абонентів. Зараз в  мережі Київстар VoLTE працює для понад 100 моделей смартфонів таких виробників, як: Apple, Samsung, Huawei та XIAOMI.

   З урахуванням перших хвиль підключень абонентів передплати можливість користуватись перевагами новітньої технології мають вже майже 500 тисяч абонентів**.

   Аби отримати можливість користуватись перевагами технології необхідно переконатись, що:

   • ваш смартфон підтримує VoLTE у мережі Київстар*;
   • у вас USIM-картка, яка підтримує роботу в 4G;
   • ви користуєтесь 4G-інтернетом та знаходитесь в зоні покриття мережі.

   Якщо абонент відповідає усім зазначеним вимогам, необхідно дочекатися SMS-підтвердження від оператора про успішну активацію VoLTE за вашим номером. 

   Нагадаємо, що VoLTE дозволяє абонентам навіть під час дзвінка користуватись швидкісним мобільним інтернетом. Можна одночасно розмовляти та використовувати додатки в смартфоні, або шукати необхідну інформацію в інтернеті, без додаткових списань із рахунку та плати за трафік.

   Як правило, користуватись можливостями VoLTE абоненти можуть без додаткових налаштувань, проте в  деяких моделях телефонів  необхідно аби користувач вручну обрав мережу LTE у меню смартфона.  Згідно з оцінками наших користувачів на базі опитувань Customer Satisfaction Index (CSI), технологія VoLTE значно випереджає інші за якістю: 84% абонентів помічають позитивні зміни у користуванні технологією VoLTE в порівнянні з попередніми.

   *З повним переліком смартфонів, для яких доступна ця технологія, можна ознайомитись на сайті.

   **Підключення послуги VoLTE для абонентів передплати розпочалось в липні 2022 року.   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на вересень 2022 року обслуговував 24,4 млн абонентів мобільного зв’язку та понад 1,1 млн абонентів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. Клієнтам компанії доступні можливості мобільного, фіксованого зв’язку й інтернету, конвергентні рішення, а також інноваційні послуги Big Data,  Cloud solutions, цифрове ТБ та ін. Київстар активно допомагає абонентам, суспільству і країні долати складнощі воєнного часу. У 2022 році компанія перерахувала благодійним фондам 104 млн грн допомоги на гуманітарні потреби суспільства і надала абонентам безкоштовних послуг і бонусів у сумі еквівалентній 574 млн грн. Київстар підтримав ініціативу Президента України United24 по залученню коштів на відбудову України і виділив 300 млн грн на відновлення цифрової інфраструктури. Також компанія власним коштом підключає до швидкісного інтернету бомбосховища і модульні будинки для переселенців. 

   Акціонер Київстар – міжнародна Група VEON. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 24 роки працює в Україні та визнаний найбільшим платником податків на телекомринку, кращим роботодавцем  і соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.