м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Топменеджери Київстар поділилися досвідом управління командами зі школярами

   24.02.2021

   24 лютого 2021 року на національній онлайн-платформі Дія.Цифрова освіта вийшов 3-й модуль курсу «Підприємництво для школярів» – «Команда і управлінські інструменти», у зйомках якого взяли участь Олександр Комаров, президент компанії «Київстар», Зоя Дроншкевич, директорка з корпоративної стратегії мобільного оператора, та Анна Захараш, директорка з корпоративних комунікацій компанії. Вони розповіли, що таке місія та цінності підприємства, як мотивувати команду, навіщо застосовувати helicopter view у роботі, та як правильно комунікувати із співробітниками.

   «Місія Київстар — змінювати Україну та відкривати нові можливості для людей. Саме тому ми підтримали створення курсу з підприємництва для школярів. Ми віримо, що цей освітній серіал допоможе молодому поколінню відкрити для себе світ бізнесу та навчить мріяти сміливо про найбільш амбітні цілі у житті», — розповіла Анна Захараш, директорка з корпоративних комунікацій Київстар.

   Київстар підтримав створення курсу «Підприємництво для школярів», який розробляє Мінцифра та студія онлайн-освіти EdEra. Мета проєкту – допомогти підліткам зрозуміти, як функціонує бізнес, та як створити власну справу від ідеї до реалізації. Курс розрахований на 6 модулів і 36 уроків із залученням найкращих експертів у своїх сферах. У планах передбачається отримання грифу від Міносвіти, що дозволить рекомендувати курс як факультатив до уроків економіки. 

   Також участь у курсі взяли директорка з маркетингу MEGOGO Валерія Толочина, CEO студії онлайн-освіти EdEra Ілля Філіпов, маркетинг-директор «Планета Кіно» Толік Козловський, кулінарний експерт, шеф-кухар Євген Клопотенко, CEO, співзасновник компанії NUKA Микита Владикін та інші. Експерткою курсу стала викладачка бізнес-школи «МІМ-Київ», віцепрезидентка компанії «IT-Інтегратор» Надія Омельченко, а ведучим - Віталій Зелений, актор серіалу SIZ, 1+1 video.

   Пройти курс «Підприємництво для школярів» можна на національній онлайн-платформі Дія.Цифрова освіта

   Нагадаємо, Київстар посів другу сходинку в рейтингу Forbes Україна та Work.ua «50 кращих роботодавців України», де отримав 93 із можливих 100 балів. Компанія інвестує у розвиток нових фахівців та пошуку талантів, для цього проводить щорічні власні курси профорієнтації, програми стажування для молоді та людей, які хочуть змінити кваліфікацію або мали перерву в роботі.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали майже 26 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія  надає послуги на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 87% населення України живе і працює у зоні дії мережі LTE Київстар. Крім того, компанія є лідером ринку фіксованого інтернету, а також провайдером конвергентних послуг (мобільний зв’язок, фіксований інтернет, ТБ).Також Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, та інші. Для стартап-компаній створена унікальна платформа Open API, яка дає можливість розробникам використовувати аналітичні дані оператора для  власних цифрових продуктів.

   Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах.  Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).Київстар 23  роки  працює в Україні, і визнаний як найдорожчий бренд України, найбільший платник податків у галузі зв’язку, кращий роботодавець та соціально-відповідальна компанією. 

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net