м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Три дитячі лікарні отримали важливе обладнання завдяки підтримці Київстар

   20.06.2022

   До опорних медичних закладів Києва, Запоріжжя та Львова було передано 62 одиниці різноманітного обладнання на суму 3 347 000 гривень, що раніше перерахував національний мобільний оператор до МБФ «Українська біржа благодійності» (платформа dobro.ua). Ці лікарні надають медичну допомогу дітям постраждалим від війни в Україні.

   «Українські лікарі героїчно рятують життя постраждалих та потребують нашої допомоги. Саме тому ми нещодавно виділили чергову благодійну пожертву на закупівлю важливого обладнання в дитячі лікарні. Загалом Київстар вже перерахували понад 33 мільйони гривень на гуманітарну підтримку військовим, лікарням, літнім людям та постраждалим від війни. Ми вдячні кожному, хто на своєму фронті боронить Україну. Разом ми впевнено крокуємо назустріч перемозі!» – коментує Анна Захараш, директорка з корпоративних комунікацій Київстар.

   Передана допомога від оператора використана на закупівлю обладнання до НДСЛ «Охматдит» у Києві й до Дитячої лікарні Першого територіального медичного об'єднання міста Львова. Також, передано обладнання до Запорізької обласної дитячої клінічної лікарні. З 24 лютого в цих медичних установах кількість маленьких пацієнтів збільшилася майже вдвічі. Наразі лікарні приймають дітей переселенців, тяжкохворих поранених дітей, дорослих та новонароджених зі всієї України.

   Зокрема, у рамках проєкту «Рятуємо наших дітей в умовах війни!» для НДСЛ «Охматдит», де надають допомогу постраждалим дітям Києва, Чернігова та інших областей, а також важко хворим пацієнтам, у партнерстві з оператором допомоги ВБФ «Крона» було придбано та передано наступне обладнання: шприцеві насоси (20 шт), відсмоктувач медичний 6 різних видів (20 шт), штатив для тривалих вливань ШДВП-4 (5 шт). Для Дитячої лікарні Першого територіального медичного об'єднання міста Львова, де надають допомогу дітям переселенцям, щоденно оперують 17-20 дітей та допомагають постійно 100-120 дітям, було передано: аквадистилятор, мийку-дезінфектор Lamp PENTALED28, мобільну стійку, інфузомат, каталку для пацієнтів, ШДВП-3 штатив для тривалих вливань, ДШ – 10 насос шприцевий (5 шт), аспіратор (2 шт), MELAseal 100+ пакувальна машина Melag.

   У рамках проєкту «Допомога маленьким пацієнтам Запорізької лікарні» для КНП «Запорізька обласна дитяча клінічна лікарня» ЗОР, де під час активних бойових дій приймали важкопоранених дітей з Маріуполя, а наразі надають допомогу дітям всіх вікових категорій, зокрема новонародженим та недоношеним, у партнерстві з оператором допомоги «Благодійний фонд «Свічадо» було придбано та передано 2 інфузомати та аспіратор.

   Нагадаємо, що з початку повномасштабної війни, Київстар перерахував благодійну допомогу на рахунки авторитетних українських та міжнародних благодійних фондів, серед яких БО «Повернись живим», БФ «Твоя опора», БФ «Let`s help», МБФ «Карітас України» та МБФ «Українська біржа благодійності».  Кожен абонент передплаченого зв’язку оператора може долучитись до допомоги військовим, лікарням, стареньким й постраждалим від війни завдяки SMS-повідомленням на короткі номери, або через сервіс СМАРТ-ГРОШІ. Детальніше за посиланням: https://kyivstar.ua/towards-victory

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на кінець 2021 року обслуговував 26,2 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн абонентів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. На сьогодні понад 90% населення України проживає у зоні мережі LTE. Київстар. Компанія забезпечує найвищу поміж мобільних операторів України середню швидкість передачі даних у мережі мобільного зв’язку, що підтверджується дослідженнями Speedtest від Ookla.

   Клієнтам компанії доступні можливості мобільного, фіксованого зв’язку та інтернету, конвергентні рішення, а також інноваційні послуги Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, цифрове ТБ та ін. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 24 роки працює в Україні та визнаний як найбільший платник податків на телеком ринку, кращий роботодавець та соціально відповідальна компанія.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net