м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Тимчасова зміна умов дії послуги «SMS-розсилка для абонентів передплаченого зв’язку»

   21.06.2018

   З 01.07.2018 тимчасово припиняє свою дію послуга «SMS-розсилка для абонентів передплаченого зв’язку». Усі розсилки SMS-повідомлень, які були заплановані користувачами послуги на 01.07.2018 року та пізніше, будуть автоматично скасовані, при цьому жодні кошти з їх рахунку не будуть списуватися.

   Послуга дозволяє відправляти SMS за допомогою спеціального зручного веб-інтерфейсу на номери всіх мобільних операторів України, створювати розсилки на різні теми, відстежувати статистику повідомлень, плануйте розсилки на майбутнє. Тимчасове припинення надання послуги пов’язано з окремими випадками використанням послуги для розсилання повідомлень шахрайського змісту.

   Усі абоненти Компанії, які хоча б одного разу користувались послугою за весь строк її дії, будуть додатково проінформовані про тимчасове призупинення дії послуги за допомогою SMS-повідомлень не пізніше ніж за 7 днів до введення змін.

   Щоб убезпечити абонентів Київстар від можливих проявів шахрайства – оператор розробить додатковий механізм захисту від шахрайських SMS-повідомлень. Після введення в дію нового механізму захисту – дію послуги буде відновлено.