м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   У Львові запрацював сервіс SMS-оплат в транспорті від Київстар

   05.03.2019

   Найбільший телеком-оператор України спільно з Львівською міською радою та комунальним підприємством «Львівелектротранс» запустив послугу оплати проїзду в громадському транспорті м. Львів за допомогою SMS. Львів став третім містом в Україні, де містяни можуть оплачувати поїздки в такий спосіб за допомогою послуги СМАРТ-ГРОШІ.

   Для Львова це не перший інноваційний сервіс оплати. В громадському транспорті міста вже можна було обрати зручний пасажиру метод розрахунку - QR, Приват24 чи безконтактний валідатор. За оцінкою місцевих транспортників, електронні способи оплати регулярно використовує близько 15% пасажирів, що є високим показником та свідчить про готовність містян до переходу на безготівкові способи платежів. Тож відсьогодні такі можливості розширюються ще сервісом оплат за допомогою SMS.

   Досвід впровадження сервісу в інших містах – Івано-Франківську та Вінниці - демонструє, що SMS-оплати користуються попитом у містян. Так, в Івано-Франківську кількість користувачів щомісяця зростає щонайменше на 23%, а в Вінниці ним щоденно користується близько 2000 осіб.

   «Ми крок за кроком втілюємо в містах України проекти, що дають можливість місцевим мешканцям отримувати послуги від муніципальних служб легко, швидко та зручно. зазначив Костянтин Вечір, директор по роботі з державними підприємствами, Київстар. Ми вдячні львівській адміністрації за підтримку пропозиції Київстар зробити оплату в транспорті більш комфортною та сучасною. На черзі – впровадження інших інновацій: Mobile ID для доступу до електронних послуг міста, аналітичні звіти на базі Big Data-технологій для розвитку інфраструктури й туризму та інші послуги».

   Окрім використання у транспорті, принцип безготівкової оплати послуг за допомогою SMS може бути застосований також в інших сферах життя міста – продажі квитків у кіно, театри чи музеї, оплати паркування, комунальних, інших обов’язкових платежів тощо.

   "Львів рухається в напрямку впровадження електронного квитка для оплати проїзду у всьому громадському транспорті Львова. Тому ми підтримуємо усі ініціативи, які дозволяють здійснювати оплату за проїзд безготівково. Чимало таких можливостей вже працює в нашому електротранспорті. Дякую усіх партнерам, зокрема нашим мобільним операторам, які допомагають це реалізовувати та пропонують нові сервіси для львів’ян!", - поділився враженнями Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.

   На думку директора комунального підприємства «Львівелектротранс» Вячеслава Кокошка, - «Це революційне рішення, що суттєво змінить систему транспортної взаємодії у місті та стане ще однією підготовчою сходинкою на шляху запровадження загальноміського електронного квитка»

   Сплатити проїзд SMS-кою дуже просто: пасажиру достатньо відправити SMS з кодом відповідного маршруту на номер 877 та за 1-2 хвилини отримати повідомлення у відповідь з підтвердженням платежу та терміном дії квитка. Плата за саме SMS при цьому не стягується – з мобільного рахунку абонента списується лише вартість проїзду. Сервіс доступний всім абонентам передплаченого зв'язку Київстар.

   Смарт-Гроші - повноцінний мобільний гаманець, який дозволяє «тут» і «зараз» здійснювати платежі і грошові перекази. З його допомогою гроші з мобільного рахунку можна використовувати не тільки для оплати телеком-послуг - тепер абоненти передплаченого зв'язку Київстар також можуть на особистому досвіді переконатися в перевазі роботи з різними видами фінансових продуктів з мінімальною комісією або без неї. Послуга «СМАРТ-ГРОШІ» надається на базі електронних грошей Національної платіжної системи «ПРОСТIP» в партнерстві з АТ «АЛЬФА-БАНК».

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G. За дослідженнями міжнародної компанії Ookla, у мережі Київстар  середня швидкість мобільної передачі даних є найвищою по Україні. Послугами Київстар користується 26,4 млн абонентів.

   Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні та є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з кращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.