м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Весь червень – без плати за роумінг: абоненти Київстар в 16 країнах ЄС отримують послуги за тарифами як в Україні

   31.05.2022

   Понад 2 млн абонентів національного телеком оператора вимушені були шукати притулку від війни за кордоном. Щоб підтримати їх у цей важкий час, компанія запровадила сервіс «Роумінг як вдома». Завдяки цьому сервісу абоненти, які знаходяться на території певних країн ЄС, можуть користуватись послугами в роумінгу  за своїми «домашніми» тарифами.

   Третій місяць поспіль абоненти Київстар, які виїхали до деяких країн Європейської спільноти, можуть користуватись послугами мобільного зв`язку без жодних доплат, за такими ж тарифами, як в Україні. Зокрема, дзвонити рідним та друзям в Україну, приймати дзвінки від них або телефонувати на номери країни перебування, користуватися інтернетом в своєму тарифі та іншими послугами. Все, що для цього треба, – сплатити вартість свого тарифу, яка, зазвичай, значно менша вартості місцевих операторів.

   Якщо абонент користується, наприклад, тарифом ТВІЙ Старт, то лише за 135 гривень він отримає безлімітні дзвінки в мережі Київстар, 100 хвилин для дзвінків на номери інших операторів в Україні та у країні його перебування, а також 5 Гб мобільного інтернету. Всі вхідні дзвінки – безлімітні.

   Абоненти контрактної форми обслуговування отримують додатковий пакет послуг:  500 хвилин для вихідних дзвінків на всі українські номери та номери в країні перебування, 15 Гб мобільного інтернету, а також 50 SMS. Всі вхідні також безлімітні.

   Нагадаємо, що тимчасово роумінг для абонентів Київстар скасовано в 16 країнах ЄС: Польщі, Німеччині, Чехії, Італії та багатьох інших. З повним списком країн та умовами можна ознайомитися за посиланням.

   За даними компанії наразі за кордоном знаходиться понад 2 млн абонентів, які вимушені були покинути рідну країну через військові дії. З них найбільше – в Польщі, Німеччині та Чехії.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на кінець 2021 року обслуговував 26,2 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн абонентів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. На сьогодні понад 90% населення України проживає у зоні мережі LTE. Київстар. Компанія забезпечує найвищу поміж мобільних операторів України середню швидкість передачі даних у мережі мобільного зв’язку, що підтверджується дослідженнями Speedtest від Ookla.

   Клієнтам компанії доступні можливості мобільного, фіксованого зв’язку та інтернету, конвергентні рішення, а також інноваційні послуги Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, цифрове ТБ та ін. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 24 роки працює в Україні та визнаний як найбільший платник податків на телеком ринку, кращий роботодавець та соціально відповідальна компанія.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.