м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Відтепер тариф «Дзвінки для батьків» можна підключити залишаючись вдома

   02.04.2020

   Клієнти Київстар можуть перейти на популярний тариф «Дзвінки для батьків» без підписання договору у фірмовому магазині компанії. Цей тарифний план було спеціально розроблено для абонентів віком від 60 років, які зазвичай використовують лише дзвінки в мережі. На час карантину для його підключення треба просто зателефонувати оператору довідкового центру за номером 466.

   Підключити тариф можуть абоненти Київстар у віці від 60 років. На час дії карантину вони можуть зробити це віддалено, зателефонувавши оператору довідкового центру за номером 466 та назвавши свій індивідуальний податковий номер*. А вже після завершення карантину вони зможуть протягом 6 тижнів відвідати магазин Київстар, щоб підписати договір та повноцінно перейти на умови контрактного обслуговування у тарифі «Дзвінки для батьків».

   Якщо абонент не зможе підписати договір протягом цього часу, то він і надалі буде користуватися зв’язком, але на умовах тарифу «Київстар Комфорт» – найдоступнішого тарифу для абонентів передплати.

   Нагадаємо, що у тарифі «Дзвінки для батьків» за 60 грн на місяць абоненти отримають безлімітні дзвінки у мережі Київстар, а дзвінки на номери інших мобільних операторів та номери фіксованого зв’язку будуть коштувати лише 0,6 грн/хв. Для абонентів, зі смартфонами передбачені бонусні 100 Мб мобільного інтернету, наприклад, на випадок автоматичного оновлення додатків.

   Також для всіх абонентів, які не планують користуватись мобільним інтернетом, оператор пропонує тариф передплати «Київстар Комфорт», у якому на місяць клієнти отримають безлім у мережі оператора та 30 хвилин для дзвінків на номери інших мобільних операторів та номери фіксованого зв’язку.

   *ІПН використовується лише для перевірки віку абонента під час переходу на тариф та не буде зберігатися у інформаційних системах Київстар. Робота з персональними даними абонентів здійснюється компанією винятково в рамках чинного законодавства України.

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26,2 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією. Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.