м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   VoLTE від Київстар стає доступним для смартфонів Xiaomi

   13.12.2021

   В мережі Київстар є близько 300 тисяч абонентів, які можуть користуватися технологію дзвінків VoLTE (voice-over-LTE). Відтепер цей формат зв’язку доступний і на смартфонах від Xiaomi.

   Контрактні абоненти Київстар зможуть користуватися технологією на таких пристроях від виробника:

   • MI 9T Pro;
   • Redmi 7, Redmi 7A, Redmi Note 7;
   • Redmi Note 8, Redmi Note 8T;
   • Redmi 10;
   • Mi10T, Mi10T pro;
   • Xiaomi 11T, Xiaomi 11T Pro, Xiaomi 11 Lite 5G NE;
   • Poco M4 Pro 5G.

   Окрім розширення переліку виробників пристроїв, кількість смартфонів, що підтримують VoLTE, збільшується і завдяки новому поколінню девайсів від Apple та Samsung. Повний список таких пристроїв можна знайти на нашому сайті.

   Нагадаємо, технологія VoLTE дозволяє виконувати дзвінки через мережу LTE (4G), що значно покращує якість звуку, а також дозволяє паралельно дзвінку користуватися швидкісним інтернетом.

   VoLTE працює на всій території країни, де є 4G від Київстар. Для користувачів смартфонів Huawei, Samsung, Xiaomi та Apple з IOS 15 технологія стане активною автоматично та не потребує додаткових налаштувань. В іншому випадку, інструкцію з активації VoLTE на смартфоні можна знайти за посиланням.

   Користуватися технологією наразі можуть тільки контрактні абоненти оператора. Аналогічна можливість для корпоративних клієнтів та користувачів, що отримують телеком-послуги за передплатою, буде анонсована незабаром.

   Довідка про Київстар

   Київстар — найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали 26 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектру м—обільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 90% населення України живе на території дії мережі LTE Київстар. Компанія є лідером ринку мобільного зв’язку, фіксованого інтернету і конвергентних послуг (зв’язок, інтернет, ТБ). Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, та інші.. Акціонери Київстар — міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Компанія Київстар 24 роки працює в Україні, і визнана як найдорожчий бренд України, найбільший платник податків у галузі зв’язку, кращий роботодавець та соціально-відповідальна компанією. Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.