м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Як абоненти Київстар можуть допомагати країні зі СМАРТ-ГРОШІ

   26.04.2022

   Абоненти Київстар  можуть підтримати ЗСУ, українські лікарні та самотніх стареньких завдяки переказам через сервіс СМАРТ-ГРОШІ. На сайті money.kyivstar.ua кожен бажаючий абонент передплаченого зв’язку може відправити допомогу з мобільного рахунку від 1 до 1200 грн, також переказ можна зробити за допомогою SMS на короткі номери. Кошти будуть списані з мобільного рахунку абонента.

   За допомогою СМАРТ-ГРОШІ відтепер можна зробити пожертву на користь трьох різних благодійних фондів, які допомагають країні та постраждалим від війни: підтримка військових через БФ «Повернись живим», підтримка українських лікарень разом з БФ «Твоя Опора» та допомога самотнім стареньким з БФ «Let’s help».

   1. Для того, щоб перераховувати з мобільного рахунку кошти для ЗСУ на спеціальний рахунок Нацбанку або підтримати військових через БФ «Повернись живим», потрібно зайти на сайт money.kyivstar.ua та ввести суму, яку бажаєте перевести. Також переказ можна зробити за допомогою SMS на короткі номери: «Допомога ЗСУ» 5888 та «Повернись живим» 5882, вказавши в тексті суму допомоги.

   З 11 березня для української армії  було перераховано понад 300 тис грн завдяки сервісу. За допомогою СМАРТ-ГРОШІ абоненти можуть перерахувати кошти від 1 до 1200 гривень, наразі середній розмір підтримки для армії становить 80 грн.

   2.  Підтримати українські лікарні разом з БФ «Твоя Опора» за допомогою послуги СМАРТ-ГРОШІ можна за посиланням або допомогою SMS на короткий номер 6888, вказавши в тексті суму допомоги. Всі зібрані кошти будуть використані на потреби українських медичних закладів, які рятують мирне населення та військових.

   3. Також, кожен охочий може відправити допомогу для самотніх стареньких. Надішліть SMS з кодом послуги 310500 пробіл сума пожертви на номер 802. Наразі геріатричні пансіонати країни знаходяться на межі гуманітарної катастрофи, тому кожна підтримка важлива. Всі зібрані кошти будуть перераховані БФ «Let`s help» та  підуть на забезпечення роботи геріатричних пансіонатів та територіальних центрів надання соціальної допомоги людям похилого віку.

   Нагадаємо, що Київстар вже перерахував понад 30 мільйонів гривень благодійної допомоги на гуманітарні потреби військових, лікарень, літніх людей та постраждалих від війни. Зокрема мобільний оператор виділив допомогу до БФ «Повернись живим», БФ «Твоя опора», БФ «Let`s help» та для БФ «Карітас». А також в рамках міжнародного благодійного телемарафону Save Ukraine – #StopWar перерахував 1,45 млн гривень на гуманітарні потреби українців.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на кінець 2021 року обслуговував 26,2 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн абонентів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. На сьогодні понад 90% населення України проживає у зоні мережі LTE. Київстар. Компанія забезпечує найвищу поміж мобільних операторів України середню швидкість передачі даних у мережі мобільного зв’язку, що підтверджується дослідженнями Speedtest від Ookla.  Клієнтам компанії доступні можливості мобільного, фіксованого зв’язку та інтернету, конвергентні рішення, а також інноваційні послуги Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, цифрове ТБ та ін. 

   Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 24 роки працює в Україні та визнаний як найбільший платник податків на телеком ринку, кращий роботодавець та соціально відповідальна компанія. 

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.