м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Як підключити «Дзвінки для батьків» залишаючись вдома

   06.01.2021

   На час посилення карантинних заходів в Україні, які триватимуть до 24 січня 2021 року, клієнти Київстар можуть перейти на популярний тариф «Дзвінки для батьків», не підписуючи договір в фірмовому магазині компанії.

   Цей тарифний план спеціально розроблений для абонентів від 60 років, які зазвичай використовують тільки дзвінки в мережі. З 6 по 24 січня, щоб підключити цей тарифний план, просто зателефонуйте в наш контакт-центр за номером 466 та назвіть свій індивідуальний податковий номер. З 25 січня до 11 лютого включно відвідайте магазин Київстар, щоб підписати договір і повноцінно перейти на умови контрактного обслуговування в тарифі «Дзвінки для батьків».

   Якщо абоненти не зможуть підписати договір впродовж цього часу, то вони й надалі будуть користуватися зв'язком, але на умовах тарифу «Київстар Комфорт» — доступного за вартістю тарифу для абонентів передплати.

   У тарифі «Дзвінки для батьків» за 60 грн на місяць абоненти отримають безлімітні дзвінки в мережі Київстар, а дзвінки на номери інших мобільних операторів та номери фіксованого зв'язку коштуватимуть усього 0,6 грн/хв. Для абонентів зі смартфонами передбачені бонусні 100 МБ мобільного інтернету, наприклад, на випадок автоматичного оновлення додатків.

   Детальні умови тарифу за посиланням.

   ІПН використовується тільки для перевірки віку абонента під час переходу на тариф і не буде зберігатися в інформаційних системах Київстар. Робота з персональними даними абонентів здійснюється компанією виключно в рамках чинного законодавства України.