м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Як працює Київстар в умовах відключення світла

   14.12.2022

   Як працює мобільний зв'язок

   Для повноцінної роботи мобільної мережі необхідне стабільне електропостачання. Коли відбуваються віялові або екстрені відключення електромережі, базові станції продовжують працювати автономно завдяки акумуляторним батареям. Вони забезпечують надання базових послуг впродовж декількох годин.

   Критично важливі елементи мережі обладнані стаціонарними генераторами, тому зв’язок у цілому працюватиме. Щоб підтримувати роботу іншого обладнання у випадках тривалих відключень, ми також використовуємо пересувні генератори.

   Як працює Домашній Інтернет

   Мережа Домашнього Інтернету побудована за технологією FTTB (Fiber To The Building), коли кінцева частина мережі підключена до мережевого комутатора у будинку і залежить від електроживлення у домі.

   Головні елементи мережі Домашнього Інтернету зарезервовані акумуляторними батареями або генераторами. При цьому, якщо знеструмлено частину оптичної мережі, або відсутнє живлення у будинку на комутаційному обладнанні, інтернет не працюватиме.

   Також іноді сервіси відсутні через відключення електропостачання не за вашою адресою, а в сусідніх будинках, де розташований комутатор.

   Що робить Київстар, щоб покращити ситуацію

   Щоб збільшити автономність роботи мережі, Київстар закуповує додаткові генератори, які можна розміщувати на критично важливих базових станціях. Але головний елемент автономної роботи кінцевого обладнання — це акумуляторні батареї. Зараз Київстар активно закуповує та встановлює нові акумуляторні батареї, які дозволять обладнанню працювати без живлення впродовж 5-6 годин.