м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   YouTube Music відтепер безлімітний для абонентів Київстар

   18.04.2019

   Київстар робить прослуховування музики та перегляд музичних кліпів у застосунку YouTube Music безлімітним. Користуватися популярним музичним застосунком без списання мегабайтів мобільного інтернету можуть абоненти Київстар з тарифним планом «Безлім Відео».

   Окрім цього, у тарифі «Безлім Відео» без тарифікації абоненти можуть дивитися відео у YouTube, Twitch, Kyivstar GO TV, Megogo та інших застосунках, слухати музику, користуватися Instagram та іншими популярними соціальними мережами та месенджерами. Також у тарифі 9000 МБ, безлім для дзвінків у мережі Київстар та 150 хвилин для дзвінків на інших мобільних операторів та за кордон.

   Музичний застосунок YouTube Music був запущений в Україні 13 листопада 2018 року. Він створений спеціально для прослуховування музики та має всі переваги YouTube:

   • Все в одному місці: не тільки музичні відео, але й офіційні альбоми, сингли, ремікси, живі виступи, кавери, а також рідкісні композиції, які можна знайти тільки на YouTube;
   • Персоніфіковані рекомендації;
   • Тисячі плейлистів будь-якого жанру;
   • Розумний пошук допоможе знайти пісню, навіть якщо ви не можете згадати, як вона називається;
   • Найпопулярніші відео доступні на окремому екрані “Хотліст”.

   «Включити кліп в YouTube і слухати музику – звичайна практика для багатьох людей у всьому світі. Відповіддю на це і став запуск окремого музичного застосунку. А ми, у свою чергу, робимо YouTube Music безлімітним для наших абонентів, щоб вони без обмежень слухали музику, дивилися кліпи і отримували приємні враження. А не рахували мегабайти в тарифі» – коментує Павло Даніман, директор з маркетингу Київстар.

   Завдяки швидкісному 4G абоненти Київстар можуть слухати музику та дивитися кліпи під час руху у високій якості.. Зараз 4G мережа Київстар доступна вже у 4587 населених пунктах, де мешкає 58% населення України.

   Щоб відчути всі переваги швидкісного 4G від Київстар підготуйте свій гаджет та SIM-карту. Перевірити, чи підтримує смартфон та SIM-карта 4G-зв'язок, можна за допомогою USSD-кодів: *245*5# – для перевірки смартфона; *245*4# – для перевірки SIM-карт. Замінити SIM-карту на USIM можна безкоштовно у всіх фірмових магазинах Київстар. Також компанія пропонує широкий вибір 4G-смартфонів та гаджетів за вигідною ціною у фірмових магазинах та на сайті shop.kyivstar.ua.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26,4 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.