м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   З 20 липня 2018 року обов’язки Президента компанії «Київстар» тимчасово виконує Олександр Комаров

   20.07.2018

   Коментуючи це призначення, Урсула Бернс, Голова Наглядової Ради VEON, повідомила: «Ми раді, що Олександр приєднався до Київстар у якості CEO. Він показав високі результати, очолюючи компанію Beeline у Казахстані. Для Групи VEON Україна має важливе значення. І ми очікуємо як від Олександра, так і від усієї команди Київстар високих результатів».

   Олександр Комаров прокоментував: «Я пишаюсь, що мені довірили керувати талановитою командою Київстар. Я задоволений, що повернувся в Україну і зможу зробити свій внесок у розвиток компанії, у тому числі – мережі 4G, що значно покращить досвід наших клієнтів».

   Олександр Комаров приєднався до Групи VEON у 2013 році. До цього він керував однією з найбільших маркетингових компаній в Україні - Group M. У Групі VEON Олександр очолював компанію Beeline Казахстан. Олександр – випускник Київського Політехнічного Інституту, він також отримав ступінь MBA у Школі Економіки в Стокгольмі.

   Олександр продовжить виконувати свої обов’язки CEO компанії Beeline у Казахстані, з прямим підпорядкуванням Головному операційному директору Групи VEON.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 3G та 4G. Послугами оператора користується понад  26 млн абонентів.

   Акціонери Київстар – міжнародна група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ, Нью-Йорк та Euronext, Амстердам.

   Київстар 20 років працює в Україні та є найбільшим платником податків на телеком ринку, а також одним з кращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.  За час роботи в Україні Київстар перерахував до бюджету країни понад 57 млрд грн податків, а також інвестував у розвиток телекомунікацій понад 36 млрд грн.

   За додатковою інформацією звертайтесь: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.