м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Замінити SIM-картку на 4G тепер можна з доставкою

   19.02.2019

   Лідер телеком-ринку України, компанія Київстар, збільшую кількість способів заміни звичайної SIM-картки на USIM з підтримкою 4G. З 15 лютого 2019 року абоненти передплаченого зв’язку Київстар можуть замовити безкоштовну доставку USIM.

   Послуга надається компанією Київстар у партнерстві з національний оператором поштового зв'язку Укрпоштою. Замовити доставку USIM абоненти можуть у додатку «Мій Київстар». Протягом 5 робочих днів вони отримають нову картку та інструкцію щодо її заміни на вказану у заявці поштову скриню.

   Безкоштовно замовити послугу можуть абоненти, які відповідають декільком критеріям:

   • має бути абонентами передплачено зв’язку;
   • користуються послугами мобільного зв’язку Київстар від 3 місяців;
   • смартфони абонентів мають підтримувати 4G/LTE.

   Щоб перевірити, чи підтримує наявна у абонента картка 4G, потрібно скористатися спеціальним USSD-кодом *245*4#. Для перевірки смартфона на сумісність з 4G/LTE слід скористатися *245*5#

   Також Київстар пропонує й інші зручні для абонентів способи заміни SIM-карт на USIM з підтримкою 4G:

   • безкоштовно в одному з більш ніж 420 фірмових магазинах оператора;
   • безкоштовно в 3000 інших торгових точках (у мережах мобільної техніки, сервісних центрах та інші магазинах), де є позначка «Безкоштовно замініть свою SIM-карту»;
   • придбавши стартовий пакет Київстар зі знаком 4G та самостійно здійснивши заміну згідно з інструкцією за посиланням.

   Загалом мережа 4G Київстар охопила вже більше ніж 3600 населених пунктів України, де проживає понад 21 млн осіб. Завдяки 4G абоненти зможуть отримувати нові переваги мобільного інтернету, адже з новою технологією середня швидкість мобільної передачі даних вище в 16 разів, а затримка у передачі інформації (ping) менше у 2,5 рази в порівнянні з самими сучасними мережами 3G. Для абонентів це можливість швидко обмінюватись «важким» контентом, дивитись онлайн ТВ високої якості, в лічені секунди завантажувати мобільні додатки скрізь, де є покриття мережі. Більше деталей про 4G за посиланням.