м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Запуск комплексного рішення «Все разом 4G» із 4G-роутером

   27.12.2019

   Київстар розширює доступ до швидкісного мобільного інтернету та пропонує унікальне комплексне рішення, здатне замінити дротовий інтернет: 4G-роутер із тарифним планом «Київстар Все разом 4G».

   Це рішення забезпечує доступ до інтернету там, де підключитися до мережі неможливо або вартість такого підключення дуже висока.

   Головна перевага даної послуги: значно швидше підключення за менші гроші. Також користувач не обмежений у використанні дата-трафіку та швидкості передачі даних. У рамках тарифу абонент користується двома послугами – мобільним зв'язком та високошвидкісним інтернетом з одного номера. Оплата за обидві послуги здійснюється з мобільного рахунку, що дуже зручно.

   Щомісячна плата за тариф «Все разом 4G» включає:

   • Безлім на інтернет для роутера
   • Безлім на мобільний інтернет
   • Безлім у мережі Київстар
   • 180 хв на інші мобільні по Україні та на номери Польщі, Німеччини, Італії, Чехії, Росії*
   • 180 SMS на українські номери

   Щоб підключити комплексне рішення «Київстар Все разом 4G», зайдіть на сторінку послуг Все разом або Інтернет та перевірте покриття Домашнього Інтернету за вашою адресою. Якщо покриття відсутнє, вебсайт запропонує вам перейти на нову сторінку. Вкажіть на карті точку із вашою домашньою адресою – якщо в зазначеному місці підключення послуги «Все разом 4G» можливе, натисніть «Замовити підключення».

   Вартість роутера із включеним тарифним планом «Київстар Все разом 4G» – 1999 грн.

    

   *За даними Київстар, 80% дзвінків за кордон припадає саме на ці напрямки.