м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Зміна деяких умов надання послуги «Міжнародні дзвінки» для абонентів Київстар

   22.05.2018

   З 30 травня 2018 року для абонентів Київстар змінюються умови надання послуги «Міжнародні дзвінки». Київстар зменшує вартість дзвінків та спрощує для абонентів умови для вигідного спілкування.

   Абонентам передплаченої форми зв'язку будуть доступні пакети хвилин за меншу вартість:

   • Дзвінки від 1 грн за хвилину (у пакеті 20 хвилин вартістю 20 грн в день користування) у найбільш популярні країни: Грузія, Ізраїль, Іспанія, Італія. Казахстан, Канада, Литва, Німеччина, Польща, Російська Федерація, США, Узбекистан, Франція, та Чехія.
   • Дзвінки від 4 грн за хвилину (в пакеті 5 хвилин вартістю 20 грн в день користування) у такі країни: Велика Британія, В'єтнам, Греція, Данія, Індія, Ірландія, Ісландія, Кіпр, КНР, Ліхтенштейн, Молдова, Норвегія, Португалія, Португалія, Румунія, Словаччина, Угорщина, Швейцарія, Швеція.

   Абонентам будуть доступні нові додаткові пакети: «Світ на зв’язку», «Світ на зв’язку базовий» та «Міжнародні дзвінки преміум». В рамках послуги «Міжнародні дзвінки преміум» маршрутизація дзвінків буде здійснюватися через партнерів, які можуть забезпечити високу якість з’єднання, а також коректне відображення номера абонента.

   З 30 травня припиняється можливість підключення послуг «Улюблені країни» та «100 хвилин на улюблену країну». Для абонентів, які підключили одну із вказаних послуг до 29 травня включно, умови користування залишаються без змін.

   Також з 1 червня 2018 року припиняють свою дію послуги «Білайн Росія 29 копійок» та «Білайн Росія 39 копійок». Абонентам, які користувалися вказаними послугами будуть запропоновані нові актуальні умови для дзвінків за кордон.

   Для всіх абонентів Київстар контрактної форми обслуговування вказані умови для дзвінків за кордон будуть доступні у вигляді додаткових пакетів. Детальна інформація про нові умови, додаткові пакети та вартість дзвінків у інші країни будуть доступні у розділі Дзвінки за кордон.

   Будь ласка, зверніть увагу, що зазначені вище умови розповсюджуватимуться також і на абонентів з тарифним планом «29».

   Тарифи наведені з урахуванням усіх податків та зборів.