м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Зміна умов деяких застарілих тарифних планів

   27.12.2018

   З метою покращення обслуговування абонентів та надання їм вигідних умов для спілкування, у період з 15 січня по 15 лютого 2019 року Київстар припиняє дію деяких застарілих тарифних планів. Абоненти, яких стосуються зміни, будуть проінформовані у розділі «Архів тарифів» та SMS-повідомленнях щонайменше за 7 днів.

   Абоненти матимуть можливість ознайомитися із запропонованим пакетом послуг у новому тарифному плані і, якщо він їм не підійде, самостійно обрати будь-який актуальний тарифний план та перейти на нові умови обслуговування. Лише тим абонентам, котрі до зазначеного у SMS-повідомленні часу не зроблять свій вибір самостійно, буде запропонований тарифний план з урахуванням їх профілю використання послуг, щоб нові умови відповідали актуальним потребам.

   Застарілі тарифні плани, які скорочуються, були запроваджені, у середньому, 5 або більше років тому, та на даний час мають не вигідні та не актуальні для абонентів умови. У запропонованих нових тарифах абоненти отримають більш вигідні умови:

    

   1. Безлім для дзвінків на номери у середині мережі Київстар, замість обмеженого пакета хвилин;
   2. Від 30 до 300 нетарифікованих хвилин для дзвінків на номери інших мобільних операторів, замість оплати за кожну хвилину такого дзвінка;
   3. Можливість телефонувати на міські номери за тарифами від 0,3 грн/хв;
   4. Для користувачів мобільним інтернетом кількість мегабайт у їх тарифах збільшиться, у середньому, в 1,5 раза.

    

   Звертаємо увагу!

   • Навіть якщо абонент не встиг самостійно обрати інший тариф, після автоматичного переведення він зможе змінити його на один з актуальних.
   • При автоматичній заміні тарифного плану, якщо абонент отримав повний пакет послуг за умовами попереднього тарифу, він отримає повний обсяг послуг з новим тарифом. Дата наступної оплати залишається без змін.
   • Пакетні хвилини, мегабайти, повідомлення за додатковими послугами, а також додаткові бонусні кошти, які можуть нараховуватися за тарифом або іншими послугами (наприклад, програма подяки «Київстар Клуб») можуть бути анульовані, якщо не сумісні з умовами нового тарифу.

   Також з 10 січня 2019 року змінюються деякі умови надання послуг у тарифному плані «Київстар Онлайн 4G». Детально з новими умовами можна буде ознайомитися на сайті компанії починаючи з 10 січня.