м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Зміна умов деяких застарілих тарифних планів для абонентів передплаченого зв'язку

   02.05.2018

   З метою покращення обслуговування абонентів та надання їм вигідних умов для спілкування, Київстар скорочує деякі застарілі тарифні плани передплаченого зв’язку. Переведення абонентів цих тарифних планів на більш оптимальні умови обслуговування відбудеться у період з 15 травня по 15 липня 2018 року.

   Абоненти Київстар ще більше телефонують на номери інших мобільних операторів та використовують значно більше мегабайт мобільного інтернету*.Тому, у запропонованих тарифах абоненти отримають більш вигідні умови для спілкування:

   1. Замість оплати 0,60 грн/хв за дзвінки на номери інших мобільних операторів абоненти отримають від 30 до 100 нетарифікованих хвилин у залежності від потреб різних груп клієнтів;
   2. У більшості абонентів на 50% збільшиться кількість нетарифікованих хвилин для дзвінків на номери інших мобільних операторів;
   3. Для користувачів мобільним інтернетом кількість мегабайт у їх тарифі збільшиться, у середньому, в 2 рази;
   4. Найактивніші дата-користувачі отримають безлімітний мобільний інтернет.

   Абоненти, яких стосуються ці зміни, будуть проінформовані про умови міграції на сайті компанії та у SMS-повідомленні щонайменше за 7 днів. Вони матимуть можливість ознайомитися із запропонованим пакетом послуг і, якщо він їм не підійде, зможуть обрати будь-який актуальний тарифний план та перейти на нові умови обслуговування. Якщо абонент протягом зазначеного часу не зробить свій вибір самостійно, йому буде запропонований тарифний план з урахуванням профілю використання послуг, щоб нові умови відповідали актуальним потребам.

   * За підсумками 2017 року ці показники зросли, відповідно, на 16% та 97,2% у порівнянні з 2016 роком.