м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Зміна умов надання послуги «Віртуальна мобільна АТС» для корпоративних абонентів

   24.07.2020

   З 01.08.2020 припиняється дія умов обслуговування у деяких тарифних пакетах послуги «Віртуальна мобільна АТС». Абоненти будуть автоматично та безкоштовно переведені на нові тарифні пропозиції.

   Якщо станом на 01.08.2020 окремі тарифні пакети послуги «Віртуальна мобільна АТС» підключені на умовах використання Try&Buy-періоду, то вказані зміни вступлять у дію по закінченні цього періоду.

   Впровадження нових тарифних пропозицій обумовлено розвитком та вдосконаленням сервісів Київстар, щоб клієнти мали більше можливостей задовільнити потреби власного бізнесу. Компанія інвестує у будівництво та розвиток мережі, зокрема 4G-покриття, оновлює системи, що забезпечують роботу послуг та працює над запуском інноваційних технологічних рішень для бізнес-клієнтів. Таким рішенням найближчим часом стане й запуск удосконаленої та спрощеної системи керування послугою «Віртуальна мобільна АТС» через вебпортал, оновлення системи відображення та аналізу викликів, розширені можливості інтеграції із СRM-системами та клієнтськими IT-платформами тощо.

   Детальну інформацію щодо змін можна отримати за номерами 0800300466 — з питань мобільного зв’язку або 0800300000 — з питань фіксованого зв’язку (безкоштовно з номерів мереж фіксованого та мобільного зв’язку України), на сайті компанії у розділі «Віртуальна мобільна АТС» або у персонального менеджера «Київстар».

   Будь ласка, зверніть увагу. До 01.08.2020 абоненти можуть самостійно вибрати тарифний план із актуальних пропозицій, опублікованих на сайті kyivstar.ua, окрім запропонованих для автоматичного переведення.