м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Зміна в умовах поповнення мобільного рахунку

   24.02.2020

   З 2-го березня 2020 року мінімальна сума поповнення мобільного рахунку через банки, системи онлайн-платежів та термінали партнерів становитиме 1 грн. Будь ласка, зверніть увагу. В разі поповнення рахунку через вказані вище канали, додатково може стягуватись комісія.

   Також змінюються умови поповнення рахунку з використанням банківської картки на сайті, в системі Мій Київстар (у додатку чи у вебверсії), а також за допомогою комбінації *134# та дзвінка на номер 899. Мінімальна сума поповнення мобільного рахунку становитиме 10 грн. Зважаючи на те, що в більшості тарифних планів вартість плати за денний пакет послуг стартує від 10 грн, така мінімальна сума поповнення є оптимальною. Поповнення рахунку через ці канали залишається без комісії.

   Поповнити рахунок без комісії на суму від 1 грн можна за допомогою послуги Кредит трансфер, переказом частини коштів з одного мобільного рахунку на інший. У фірмових магазинах Київстар можна поповнити рахунок готівкою через термінали на суму від 10 до 50 грн із комісією 2 грн. На суму від 50 грн включно – без комісії.

   Можливість здійснити поповнення рахунку на суму до 1 грн залишається у контрактних абонентів за умови здійснення платежу за реквізитами Київстар.