Новини і акції

Зміни в переліку каналів послуги «Домашнє ТБ»

19.12.2017

З січня 2018 року телеканал TV XХІ (№121) буде виключено з пакетів програм «Оптимальний» та «Преміальний HD».

Натомість до зимового сезону ми приготували приємний сюрприз.

З 18 грудня до пакетів Зручний, Оптимальний та Преміальний HD додається канал Bolt. Канали Paramount Comedy, Star Cinema та Star Family увійдуть до пакетів Оптимальний та Преміальний HD.

Bolt (№124) – телеканал з контентом вітчизняного виробництва, орієнтований на чоловічу аудиторію. Bolt – це кращі серіали двох ведучих українських кіностудій: Film.ua і Star Media, які широко відомі не лише в країнах СНД, а й в усьому світі. В ефірі каналу ви побачите популярні серіали та тематичні програми про закулісся світу кіно, історії створення відомих фільмів і багато іншого, не менш цікавого.

Paramount Comedy (№125) – розважальний телеканал. В ефірі кращі комедійні серіали, найвдаліші скетчі, анімації та зарубіжний стендап, а також культові сучасні шоу.

Star Cinema (№ 126) – програмне наповнення каналу ґрунтується на контенті вітчизняного кіновиробника Star Media. Дивітья рейтингові фільми і серіали, які користуються постійним попитом протягом багатьох років. Канал Star Cinema - це також новини зі світу кіно, історії зі знімальних майданчиків про особливості кіновиробництва.

Star Family (№ 127) – це сімейне ТБ, в якому контент сформований з урахуванням інтересів як наймолодших глядачів, так і дорослої аудиторії. Кожен знайде для себе найкраще і найцікавіше. Для дітей - корисні програми. Для підлітків - пізнавальні та цікаві документальні драми. Для жіночої аудиторії - телевізійні серіали і кращі фільми про кохання. Для чоловіків - справжнє суворе кіно. Бібліотека каналу - тільки якісний контент від провідного вітчизняного кіновиробника Star Media.

Бажаємо приємного перегляду!