м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Зміни в умовах деяких додаткових пакетів послуг

   11.11.2021

   З 22 листопада для абонентів передплаченого зв’язку будуть змінені умови надання додаткових пакетів. А саме:

   • Пакет «150 SMS» коштуватиме 35грн/4 тижні
   • Пакет «100 хвилин на інші номери України 2020» надаватиметься за 50 грн/4 тижні
   • Пакет «30 хвилин на інші номери України 2020» буде розширений до «50 хвилин на інші номери України» та коштуватиме 30 грн/4 тижні

   Також, з 1 грудня відбудуться схожі зміни в наповненні та вартості додаткових послуг для абонентів, що обслуговуються на контракті:

   • Зокрема, пакет «150 SMS» припиняє свою дію та буде змінений на пакет «150 SMS по Україні» вартістю 35 грн/міс.
   • Пакет «100 хвилин на інші мережі та за кордон» коштуватиме 50 грн/міс.
   • Пакет «100 хвилин на інші мережі» коштуватиме 50 грн/міс.

   Окрім цього, деякі зміни в наданні додаткових послуг відбудуться в архівних тарифах передплати та тарифах «Все разом». Нагадаємо, що при використанні таких послуг, як відправка повідомлень (SMS та/чи MMS), здійснення дзвінків на інші мобільні та/чи міські мережі, абоненти отримують пакетні послуги. Тобто при відправці 1-го SMS за день, абонент отримує пакет із 10 повідомлень, які можна використати до кінця доби. З 22 листопада в ряді тарифних планів відбудуться зміни в умовах надання подібних пакетів. Наприклад, при відправці SMS абоненти будуть сплачувати 5 грн за пакет із 10-ти повідомлень, а за добу можна буде отримати до 3-х таких пакетів. Ознайомитись детальніше з умовами надання додаткових пакетів в тарифах передплати та «Все разом» можна буде з 22 листопада на сайті компанії.

   Ціни вказані із урахуванням всіх податків та зборів.