м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Зустрічі у Google Meet, навчання – завдяки Wikipedia: Київстар склав рейтинг популярних додатків для роботи та навчання онлайн

   06.06.2022

   З квітня 2022 року Київстар допомагає українцям в умовах війни зробити роботу і навчання онлайн більш комфортними. Для цього оператор тимчасово скасував тарифікацію мобільного інтернету у найпопулярніших додатках для відеодзвінків. Компанія проаналізувала, як абоненти користувалися цими та іншими сервісами, та склала рейтинг* найпопулярніших.

   Відтак перше місце в рейтингу посідає Google Meet, яким щомісяця на своїх смартфонах користуються понад 1,6 млн абонентів Київстар. На другому місці із символічним відставанням – Zoom, яким послуговуються близько 1,6 млн українців. На третьому, вже зі значно більшою різницею, Microsoft Teams, де майже 600 тис. користувачів щомісяця. Найбільше часу у середньому протягом дня клієнти Київстар проводять у Microsoft Teams – 32 хвилини, трохи менше у Zoom – 21 хвилину.

   Окремо ми проаналізували додатки, якими користуються для навчання. Онлайн-бібліотеку Wikipedia відвідують 4,3 млн абонентів щомісяця, Google Classroom – 760 тис., а додаток для вивчення мов Duolingo – 230 тис. Також матеріалами Всеукраїнської школи онлайн та Prometheus щомісяця користуються до 200 тис. клієнтів Київстар. А найбільше часу в середньому за день вони проводять за вивченням іноземних мов у Duolingo – 15 хвилин.

   Нагадаємо, що всі вказані сервіси доступні без тарифікації мобільного інтернету для абонентів передплати та контракту у всіх тарифних планах завдяки послузі Знання без меж. Завдяки їй користувачі Київстар можуть працювати, навчатися, освоювати нові мови та професії без додаткових витрат на мобільний інтернет.

   Київстар продовжує підтримувати українців та вже надав своїм клієнтам безоплатних послуг на понад 425 млн гривень. Окрім цього, компанія виділила понад 33 млн гривень благодійної допомоги фондам, які допомагають військовим, лікарням, літнім людям та вимушеним переселенцям. Також, підтримуючи бюджет держави, оператор достроково сплатив 1,43 млрд гривень податків до бюджету України.

   *Ці дані – узагальнена та знеособлена статистика всього трафіку мобільного інтернету. Дані наведені за квітень 2022 року.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на кінець 2021 року обслуговував 26,2 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн абонентів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. На сьогодні понад 90% населення України проживає у зоні мережі LTE. Київстар. Компанія забезпечує найвищу поміж мобільних операторів України середню швидкість передачі даних у мережі мобільного зв’язку, що підтверджується дослідженнями Speedtest від Ookla.

   Клієнтам компанії доступні можливості мобільного, фіксованого зв’язку та інтернету, конвергентні рішення, а також інноваційні послуги Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, цифрове ТБ та ін. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 24 роки працює в Україні та визнаний як найбільший платник податків на телеком ринку, кращий роботодавець та соціально відповідальна компанія.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.