м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Зв’язок без абонплат від Київстар за покупку смартфона

   06.08.2018

   З 06 серпня до 30 вересня 2018 року у магазинах Київстар проходитиме акція: при купівлі будь-якого 4G-смартфону абоненти до кінця року можуть користуватися зв’язком та мобільним інтернетом без абонплати.

   Усі переваги пропозиції від Київстар доступні для нових та існуючих контрактних абонентів, за умови зміни тарифного плану на один з тих, що беруть участь в акції.

   «Подібний проект – ще одне підтвердження того, що купуючи смартфони у фірмових магазинах Київстар, клієнт отримує більше можливостей – тепер ще легше бути на зв’язку, мобільним та скористатися усіма перевагами 4G», – зазначила Ольга Смисльонова, Директор з роздрібного продажу Київстар.

   Для того, щоб отримати мобільний зв'язок та інтернет без жодних додаткових платежів на акційних умовах до 31 грудня 2018 року, під час покупки 4G-смартфону новому абоненту потрібно пред’явити паспорт та ідентифікаційний код для оформлення договору.

   Детальніше з умовами акції можна ознайомитись тут.

   Абоненти Київстар мають можливість на власному досвіді переконатися в усіх перевагах послуги швидкісного мобільного 4G-інтернету, яка вже доступна у 2218 населених пунктах і на сьогодні кількість тих, хто вже встиг скористатися, перевищила 1,5 млн.

   Доступ до послуг за технологією 4G/LTE надається всім абонентам Київстар без додаткової плати, згідно їх діючих тарифних планів. Нагадаємо, що для використання 4G потрібно підготувати свій гаджет та SIM-карту. Абоненти Київстар можуть перевірити, чи підтримує їх смартфон і SIM-карта зв'язок четвертого покоління за допомогою USSD-кодів: *245*5# виклик – для перевірки смартфона; *245*4# виклик – для перевірки SIM-карт. Замінити USIM можна безкоштовно в усіх фірмових магазинах Київстар або самостійно деталі за посиланням: https://kyivstar.ua/ru/mm/services/base/simcard_4g.

   Більше деталей про 4G за посиланням: https://kyivstar.ua/ru/4g.

    

   Довідка про компанію

   Київстар – український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі  3G та 4G. Послугами оператора користуються понад 26 млн абонентів.

   Акціонери Київстар – міжнародна група  VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі  NASDAQ, Нью-Йорк та  Euronext, Амстердам.

   Київстар понад 20 років працює в Україні. Відповідно до дослідження «Вістник. Рейтинг» компанія є платником податків №1 на телеком ринку і входить до ТОП- 20 найбільших платників податків України. За час роботи в Україні Київстар сплатив до бюджету країни понад 57 млрд грн податків та зборів, а також інвестував у розвиток телекомунікацій понад 36 млрд грн.

   За додатковою інформацією звертайтесь: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.