Реєстрація абонентів передплаченого зв'язку «Київстар»

Переваги

Послуга «Реєстрація абонентів передплаченого зв’язку Київстар» дозволяє:

 • Стати персоніфікованим абонентом та отримувати всю інформацію про свій номер, умови обслуговування наданих і використаних послуг, витрат і т. д.
 • У разі відмови від користування послугами мережі «Київстар» абоненти зможуть повернути (отримати) невикористану суму з рахунку свого абонентського номера (виключно від дати проведення реєстрації).

Як підключити

Для здійснення реєстрації абоненту потрібно:

 1. Пред'явити свою SIM-карту.
 2. Особисто подати письмову заяву на реєстрацію у Центрі обслуговування абонентів «Київстар».
   
  • Зразок заяви на реєстрацію абонента передплаченого зв’язку або користувача послуги «Домашній Інтернет» на фізичну особу.
  • Зразок заяви на реєстрацію абонента передплаченого зв'язку на юридичну особу.
    
 3. Мати при собі оригінал паспорта громадянина України, або інший оригінал документу, що засвідчує особу чи підтверджує громадянство України.

 

Довідка! Перелік документів визначено статтею 13 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус».

Захист інформації про абонента та обробка персональних даних абонента здійснюється згідно із Законами України «Про захист персональних даних» та «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах».