Перереєстрація номера

Послуга «Перереєстрація номера» дозволяє переоформити існуючий абонентський номер на нового абонента.

Обов’язковою умовою даної послуги є підписання новим абонентом угоди «Про надання послуг стільникового мобільного зв’язку стандартів GSM-900 і GSM-1800». При цьому усі права та обов’язки по даному документу переходять до нового абонента та змінюється особовий рахунок. У випадку перереєстрації на новий особовий рахунок абонентський стаж номера зберігається. При перереєстрації на існуючий особовий рахунок абонентський стаж відповідає абонентському стажу особового рахунка, на який перереєстровано номер.

Перереєстрація номера надається винятково за згодою існуючого абонента й нового абонента при зверненні до Центру обслуговування абонентів.

Для отримання детальних умов надання послуги «Перереєстрація» зверніться, будь ласка, до вашого персонального менеджера або в інформаційно-довідкову службу за номером 466 (з будь-якого номера мережі Київстар) або 0 800 300 466 (з міських і мобільних номерів в Україні.

Тарифікація

Вартість послуги — 100 гривень з урахуванням усіх податків та зборів, незалежно від кількості особових рахунків, до яких застосовуватиметься послуга.