Повідомити мене

Послуга «Повідомити мене» дозволить Вам відчути комфорт спілкування по мобільному телефону і за допомогою інформаційних SMS-повідомлень дізнаватись, коли потрібний Вам абонент знову з’явиться на зв’язку.

Інформаційні sms-повідомлення Ви отримаєте відразу:

  • після реєстрації в мережі абонента, телефон якого був вимкнений або перебував поза зоною досяжності мережі «Київстар» у той час, коли Ви намагалися йому зателефонувати;
  • після звільнення лінії абонента, яка була зайнята під час Вашого дзвінка.

Зверніть увагу!

Повідомлення надходять з номера абонента, якому Ви телефонували.

Якщо впродовж 15 хвилин після Вашого дзвінка, абонент буде продовжувати розмову, Ви отримаєте інформацію про це.

Будь ласка, зверніть увагу. У зв’язку з технологічною реалізацією, послуга надається тільки абонентам із префіксами 067, 068, 096, 097, 098.

Як скористатися послугою?

Послуга «Повідомити мене» підключається всім абонентам мережі «Київстар» автоматично й не вимагає додаткових налаштувань у мобільному телефоні.

Для керування послугою Ви можете використати:

Про те, що заявка виконана, Вам надійде спеціальне SMS-повідомлення.

Додаткові можливості послуги «Повідомити мене»

Функції «Денний режим», «Лінія вільна», «Повідомити про мене»

Функція «Денний режим» дозволяє отримувати інформаційні повідомлення виключно з 07:00 до 23:00, і таким чином, відключати послугу «Повідомити мене» з 23:00 до 07:00. Повідомлення, які мали надійти в цей проміжок часу, ви отримаєте зранку починаючи з 07:00!

Для керування функцією «Денний режим» можна скористатися системою самообслуговування "Мій Київстар", зателефонувати на короткий номер 477*711 (дзвінки з номерів мережі Київстар не тарифікуються) або відправити спеціальний USSD-запит.

Про те, що заявка виконана, Вам надійде спеціальне SMS-повідомлення.

Функція «Лінія вільна» дозволить вам отримувати інформаційні повідомлення про закінчення розмови у випадку, якщо лінія абонента, якому ви намагалися додзвонитися була зайнята.

Для керування цією функцією можна скористатися системою самообслуговування "Мій Київстар", зателефонувати на короткий номер 477*711 (дзвінки з номерів мережі Київстар не тарифікуються) або відправити спеціальний USSD-запит.

Про те, що заявка виконана, Вам надійде спеціальне SMS-повідомлення.

Функція «Повідомити про мене» допоможе Вам поінформувати інших абонентів про Вашу появу в мережі. Для керування цією функцією можна скористатися системою самообслуговування "Мій Київстар", зателефонувати на короткий номер 477*711 (дзвінки з номерів мережі Київстар не тарифікуються) або відправити спеціальний USSD-запит.

Про те, що заявка виконана, Вам надійде спеціальне SMS-повідомлення.

Тарифікація

Плата за користування послугою «Повідомити мене» та функціями «Повідомити про мене» і «Денний режим» не стягується.