Повідомити мене

Послуга «Повідомити мене» дозволить Вам відчути комфорт спілкування по мобільному телефону і за допомогою інформаційних SMS-повідомлень дізнаватись, коли потрібний Вам абонент знову з’явиться на зв’язку.

Інформаційні sms-повідомлення Ви отримаєте відразу:

  • після реєстрації в мережі абонента, телефон якого був вимкнений або перебував поза зоною досяжності мережі «Київстар» у той час, коли Ви намагалися йому зателефонувати;
  • після звільнення лінії абонента, яка була зайнята під час Вашого дзвінка.

Зверніть увагу!

Повідомлення надходять з номера абонента, якому Ви телефонували.

Якщо впродовж 15 хвилин після Вашого дзвінка, абонент буде продовжувати розмову, Ви отримаєте інформацію про це.

Як скористуватися послугою?

Послуга «Повідомити мене» підключається всім абонентам мережі «Київстар» автоматично й не вимагає додаткових налаштувань у мобільному телефоні.

Для керування послугою Ви можете використати:

Про те, що заявка виконана, Вам надійде спеціальне SMS-повідомлення.

Додаткові можливості послуги «Повідомити мене»

Функції «Денний режим», «Лінія вільна», «Повідомити про мене»

Функція «Денний режим» дозволяє отримувати інформаційні повідомлення виключно з 07:00 до 23:00, і таким чином, відключати послугу «Повідомити мене» з 23:00 до 07:00. Повідомлення, які мали надійти в цей проміжок часу, ви отримаєте зранку починаючи з 07:00!

Для керування функцією «Денний режим» можна скористатися системою самообслуговування "Мій Київстар", зателефонувати на короткий номер 477*711 (дзвінки з номерів мережі Київстар не тарифікуються) або відправити спеціальний USSD-запит.

Про те, що заявка виконана, Вам надійде спеціальне SMS-повідомлення.

Функція «Лінія вільна» дозволить вам отримувати інформаційні повідомлення про закінчення розмови у випадку, якщо лінія абонента, якому ви намагалися додзвонитися була зайнята.

Для керування цією функцією можна скористатися системою самообслуговування "Мій Київстар", зателефонувати на короткий номер 477*711 (дзвінки з номерів мережі Київстар не тарифікуються) або відправити спеціальний USSD-запит.

Про те, що заявка виконана, Вам надійде спеціальне SMS-повідомлення.

Функція «Повідомити про мене» допоможе Вам поінформувати інших абонентів про Вашу появу в мережі. Для керування цією функцією можна скористатися системою самообслуговування "Мій Київстар", зателефонувати на короткий номер 477*711 (дзвінки з номерів мережі Київстар не тарифікуються) або відправити спеціальний USSD-запит.

Про те, що заявка виконана, Вам надійде спеціальне SMS-повідомлення.

Тарифікація

Плата за користування послугою «Повідомити мене» та функціями «Повідомити про мене» і «Денний режим» не стягується.