Заплати за мене

Послуга «Заплати за мене» дозволить, незалежно від суми на рахунку абонентського номера, зробити вихідний дзвінок за рахунок того абонента, якому Ви телефонуєте.

Можливості

Послуга «Заплати за мене» дозволяє здійснювати дзвінки за рахунок абонента, який викликається за наявності коштів на його рахунку.

Для цього абоненту «Київстар» перед набором номера необхідно набрати префікс 816, після чого номер одержувача у форматі: 380ХХХХХХХХХ.

Наприклад: 816380ХХХХХХХХХ виклик,

де ХХХХХХХХХ — код і номер абонента, якому ви телефонуєте.

Послуга «Заплати за мене» буде корисною у багатьох випадках:

 • з послугою ви завжди зможете оплатити дзвінок ваших дітей або літніх батьків, достатньо занести до телефонної книги ваших близьких Ваш номер як: префікс «816», відповідний код оператора і сам номер;
 • коли Ваш дзвінок більш важливий для абонента, якому Ви телефонуєте;
 • коли на рахунку недостатньо коштів для здійснення дзвінка, а Вам необхідно терміново зв’язатися з абонентом і передати важливу інформацію та багато іншого.

При використанні послуги важливим є той момент, що абонент, за рахунок якого буде оплачений дзвінок, буде попереджений про необхідність оплати і зможе зробити вибір — приймати такий дзвінок або відхилити.

Умови надання послуги.

Послугою можуть скористатися всі існуючі і нові абоненти мережі «Київстар».

Зверніть увагу! Послугою можна скористатися тільки, у випадку коли абонент, що здійснює дзвінок, і абонент, що приймає дзвінок, є абонентами мережі мобільного зв’язку «Київстар» і знаходяться у домашній мережі під час здійснення дзвінка за допомогою послуги «Заплати за мене».

 • Послуга НЕ надається у випадку, якщо мобільний пристрій абонента-ініціатора дзвінка підключено до мережі мобільного зв’язку «Київстар», але при цьому абонент, до якого телефонують:
  • НЕ є абонентом «Київстар» (є абонентом інших українських або іноземних операторів мобільного або фіксованого зв’язку);
  • знаходиться у роумінгу;
  • на номері абонента, якому здійснюється дзвінок, спрацьовує послуга «Переадресація виклику».

Послуга не надається, якщо абонент, який ініціює розмову, здійснив більш ніж 5 (п’ять) неуспішних спроб скористатися послугою "Заплати за мене" протягом доби.
Успішною вважається спроба, що завершилася з'єднанням з абонентом або якщо номер абонента, що викликається, був зайнятий. Всі інші спроби вважаються неуспішними.

Додатково подавати заявку на підключення послуги НЕ ПОТРІБНО.

Важливо

 • У випадку, коли на номері абонента, що здійснює вихідний дзвінок через префікс «816», підключена послуга «Антивизначник номера», номер абонента буде визначатися на телефоні абонента, якому адресований дзвінок.

Тарифікація

 • З абонента, що здійснює вихідний дзвінок за допомогою префікса «816», плата за такий виклик НЕ стягується.
 • Плата за виклик, здійснений з допомогою префікса «816», стягується з рахунку абонента, якому адресований дзвінок, при цьому:
  • час прослуховування абонентом голосового повідомлення автоінформатора (пропозиції прийняти та оплатити або відхилити дзвінок) не тарифікується;
  • тарифікація дзвінка починається тільки після підтвердження абонентом — одержувачем дзвінка своєї згоди прийняти та оплатити дзвінок (натисканням кнопки «1» на своєму мобільному);

З рахунку стягується плата за використання послуги «Заплати за мене» в розмірі 3,00 грн. Далі дзвінок не сплачується.

Тариф вказаний з урахуванням всіх податків. Плата стягується при кожному факті прийняття дзвінка і підтвердження його оплати.