Передплата
від 1,00 грн на день

Додатковий номер

Хочете зберегти конфіденційність в Інтернеті та оголошеннях? Всього від 1,00 грн на день ви отримаєте другий номер для своєї SIM-картки!

Замовити
Контракт
від 30,00 грн на місяць

Додатковий номер

Хочете зберегти конфіденційність в Інтернеті та оголошеннях? Всього від 30,00 грн на місяць ви отримаєте другий номер для своєї SIM-картки!

Замовити

Як підключити послугу?

Наберіть

*100*33*2#

Після замовлення на ваш номер надійде SMS-повідомлення з вашим додатковим номером.


Замовити

Два незалежних номери на однiй SIM-картi

Активувавши послугу, Ви зможете отримувати вхідні дзвінки на «Додатковий номер» і телефонувати з нього, не змінюючи SIM-карту, а також одержувати та надсилати SMS- і MMS-повідомлення, використовуючи додатковий телефонний номер.

Ви телефонуєте:

Щоб подзвонити з додаткового номера або відправити SMS/MMS-повідомлення перед номером респондента просто додайте наступний код 818.

Вам телефонують:

Перед номером, з якого вам телефонують чи відправляють повідомлення (SMS, MMS) на додатковий номер, будуть цифри 818.

Ексклюзивний додатковий номер

У якості додаткового телефонного номера ви зможете підключити гарний номер, який Ви обираєте самостійно! У залежності від простоти номера Ви можете обрати платиновий, золотий або срібний тип додаткового номера в системі Мій Київстар.

Керування послугою

Доступні канали

Вартість

IVR

USSD

Мій Київстар

Замовлення послуги

477*76

*100*33*2#

Так

12,75 грн/мiсяць

Замовлення послуги
для тарифних планів: Все за 70+, Все за 65, Все за 90, Все за 110, Все за 125, Все за 160, Все за 175, Все за 250+, Все за 300,gi «Безлім», «Безлім +», «Безлім Extra», «Безлім Extra +», «Безлім Ultra», «Безлім Silver», «Безлім Silver +»

 

 

 

30 грн/мiсяць

Замовлення послуги
для тарифних планів: Абсолютний Необмежений, Все для VIP, Все для VIP Екстра, «Безлім Gold», «Безлім Platinum»

 

 

 

0,00 грн

Перевірка статусу послуги
(присвоєний номер; статус активності; розклад роботи послуги)

477*76

*100*33*1#

Так

Не оплачується

Зміна існуючого номера на новий

Присвоюється системою автоматично

477*76

*100*33*3#

Так

10,63 грн

Вибір номера вручну (включаючи платиновий, золотий або срібний)

-

-

Да

От 15,94 грн

Призупинення/відновлення надання послуги

477*76

*100*33*4#

Так

Не оплачується

Відключення послуги

477*76

*100*33*6#

Так

Не оплачується

Послуга не доступна для контрактних абонентів з кодом 068

Оплата вихідних дзвінків (окрім дзвінків на номери 0800), вихідних SMS- та MMS-повідомлень з додаткового номера виконується відповідно до Вашого тарифного плану з урахуванням бонусних коштів, які знаходяться на рахунку. Вихідні дзвінки на номери 0800 сплачуються як дзвінки на номери фіксованого зв'язку України.

Якщо робота послуги "Додатковий номер" припинена, то абонентська плата продовжує стягуватися з рахунку абонента.

818 — внутрішній код послуги

Дзвінки, SMS- та MMS-повідомлення, надіслані на Ваш «Додатковий номер», будуть автоматично переадресовані на основний номер. Номер абонента, який телефонує або надсилає SMS- чи MMS-повідомлення на Ваш «Додатковий номер», буде відображено у вигляді: 818380YYХХХXXХХ, де 818 — внутрішній код послуги, 380 — код України, а YYХХХXXХХ — номер абонента, який телефонує чи надсилає SMS- або MMS-повідомлення.

Щоб зателефонувати чи відправити SMS- або MMS-повідомлення з додаткового номера, Вам необхідно набрати на своєму мобільному телефоні номер абонента, якому Ви телефонуєте чи надсилаєте повідомлення, у форматі: 818380YYХХХXXХХ, де 818 — внутрішній код послуги, 380 — код України, а YYХХХXXХХ — номер абонента, якому телефонують або надсилають SMS- чи MMS - повідомлення.

Тарифи вказані в гривнях з урахуванням всіх податків і зборів.

якості додаткового телефонного номера ви зможете підключити гарний номер, який Ви обираєте самостійно! У залежності від простоти номера Ви можете обрати платиновий, золотий або срібний тип додаткового номера.

Вид номера

Вартість підключення ексклюзивного номера

Платиновий номер

Номер, у якому йдуть підряд 4 та більше однакових цифр.

Наприклад: 067 8855555, 067 123 4444

1593,75 грн

Золотий номер

Номер, у якому йдуть підряд 3 однакових цифри або номер, у якому цифри розташовані в порядку зростання/зменшення.

Наприклад: 067 2255522, 067 8889555, 067 9876543

1062,50 грн

Срібний номер

Номер, у якому присутні комбінації цифр або номер з «дзеркальним відображенням» цифр.

Наприклад: 067 4562233, 067 1234321

265,63 грн

Номер на вибір

Будь-яка комбінація цифр, за виключенням комбінацій, які співпадають з телефонними номерами типу «Платиновий номер», «Золотий номер» або «Срібний номер»

15,94 грн

Зверніть увагу! Під час заміни номера додатково стягується 10 гривень.

Питання

Відповідь

Чим корисна послуга «Додатковий номер»? Як її можна використовувати?

Зазвичай послугу використовують для захисту основного номера телефону. Якщо Вам потрібно залишити контактний номер телефону малознайомим людям, розмістити контактну інформацію в Інтернеті, зареєструвати номер телефону в торгових мережах або банках для отримання SMS розсилок — послуга «Додатковий номер» дозволить Вам не хвилюватися, що Ваш основний номер потрапить у небажані руки.

Чи може послуга працювати за розкладом?

Так. За допомогою послуги, наприклад, Ви можете розмежувати робочі та особисті дзвінки, оскільки додатковий номер може знаходитися в активному стані цілодобово, чи відповідно до зручного для Вас розкладу. Для налаштування розкладу необхідно увійти до системи «Мій Київстар», розділ «Послуги та акції» та встановити зручний розклад.

Якщо «Додатковий номер» відключено відповідно до розкладу, виклики на нього не будуть надходити, проте здійснювати дзвінки, відправляти та приймати SMS- та MMS-повідомлення Ви зможете.

Чи можливо замовити більше одного додаткового номера?

Для одного основного телефонного номера Ви можете замовити лише один додатковий телефонний номер.

Як часто можна змінювати додатковий номер?

Змінити телефонний номер Ви маєте можливість не більше трьох разів протягом 30 днів з моменту його підключення або останньої зміни.

При відключенні послуги та повторному підключенні буде присвоєно новий номер?

Якщо протягом 2 місяців після відключення послуги Ви захочете поновити користування нею, Вам буде надано той самий додатковий телефонний номер. Якщо підключення буде виконано більш ніж через 60 днів після того, як послуга була відключена, Вам буде видано випадковий номер або Ви зможете обрати номер в системі «Мій Київстар» самостійно.

Які існують обмеження для дзвінків з використанням послуги?

За допомогою додаткового телефонного номера не надається можливість здійснювати вихідні виклики та надсилати SMS- або MMS-повідомлення на номери закордонних операторів зв’язку на будь-які короткі номери, при цьому вхідні дзвінки та повідомлення будуть отримані. Коректна робота послуги в роумінгу не гарантована.

Повідомлення з коротких номерів будуть доставлені на додатковий номер?

Існує ймовірність, що на додатковий номер не будуть доставлені повідомлення надіслані зі скорочених та альфанумеричних номерів «Київстар» і СРА провайдерів, а також рекламні оголошення оператора та його партнерів.

У яких випадках отримувач дзвінка може визначити мій реальний номер?

У випадку якщо у Вас підключені послуги «Додатковий номер» та «SMS-виклик» і Ви намагаєтесь зателефонувати з додаткового номера на мобільний номер у межах України й у Вас виявилось недостатньо коштів для здійснення дзвінка, абонент, якому Ви телефонуєте, отримає повідомлення про це за допомогою послуги «SMS-виклик». У даному повідомлені буде вказано не Ваш віртуальний, а реальний номер.

Назва послуги

Як взаємодіє з «Додатковим номером»

«Антивизначник номера»

Послуга «Антивизначник номера» не поширюється на ваш додатковий номер, тобто коли ви дзвонитимете з нього – номер буде відображатися в інших абонентів.

«Автовідповідач»

Автовідповідач не спрацьовуватиме, коли вам дзвонитимуть на додатковий номер.

«Передзвони мені» та «Поповни мій рахунок»

На додатковий номер не надходитимуть SMS-запити від послуг «Передзвони мені» та «Поповни мій рахунок». Відправник запитів отримає відповідь, що такого номера не існує.

«Переадресація викликів»

Якщо ви налаштували на основному номері переадресацію викликів, вона не буде спрацьовувати на вашому додатковому номері. Абонент, який телефонує вам, почує стандартне повідомлення «Зараз, на жаль, відсутній зв’язок з вашим абонентом».

«Повідомити мене»

Якщо вам дзвонили, коли телефон було вимкнено, то сповіщення, що ви з’явилися в мережі, надійде з основного номера, а не з додаткового.

«Заплати за мене»

Абонент, який телефонує на ваш додатковий номер, не зможе скористатись послугою «Заплати за мене». Якщо ви самі телефонуєте з додаткового номера та бажаєте скористатись послугою «Заплати за мене», у співрозмовника буде відображатися ваш основний номер, а не додатковий.

«Переадресація SMS»

На додатковий номер не можна переадресовувати SMS-повідомлення.

Тарифні плани «М2М передача даних» та «Спеціальний М2М»

Додатковий номер не можна замовити на контрактних тарифних планах «М2М передача даних» та «Спеціальний М2М». Проте, якщо ви підключили додатковий номер до переходу на ці тарифні плани, його буде збережено.

«Переказ коштів»

Переказ коштів не можна здійснити на додатковий номер.

«Короткий виклик»

За умови користування послугою «Короткий виклик», відображається ваш основний номер, а не додатковий.

«SMS та MMS з e-mail»

SMS та MMS з електронних адрес не надходитимуть на додатковий номер.

«SMS-виклик»

Коли ви телефонуєте з додаткового номера на інші мобільні в межах України, але на вашому рахунку виявляється недостатньо коштів – абонент, якому телефонуєте, отримає повідомлення про це, завдяки «SMS-виклику» (якщо цю послугу у вас підключено). У даному повідомлені буде вказано ваш основний номер, а не додатковий.

Повна версія сайту