SIM для другого телефона

Більше немає потреби переставляти SIM-карту з одного мобільного пристрою в інший! «SIM для другого телефона» – це унікальна послуга, що надає можливість одночасно користуватися двома SIM-картами з одним абонентським номером та однаковим набором послуг мобільного зв’язку. Послуга надається тільки контрактним абонентам, при підключенні ви отримуєте одну додаткову SIM-карту.

Переваги та приклади використання послуги

Користуючись послугою «SIM для другого телефона», ви зможете одночасно зі здійсненням дзвінків:

  • переглядати інтернет-сайти в мережі, поставивши додаткову SIM-карту в GSM/GPRS-модем, планшет або смартфон;
  • надсилати повідомлення, перевіряти електронну пошту, обмінюватися даними за допомогою додаткових комунікаційних програм або месенджерів;
  • використовувати додаткову SIM-карту в автомобільних пристроях: медіацентрах з можливістю виходу в інтернет-мережу, GSM-сигналізаціях;
  • більш ефективно та зручно використовувати додатковий обсяг даних, що надається в вашому тарифному плані, або може бути підключений за допомогою інтернет-пакетів.
  • користування послугами за допомогою «SIM для другого телефона» сплачується з одного особового рахунку абонента, отже, немає потреби запам'ятовувати та поповнювати будь-які інші рахунки;
  • при підключенні «SIM для другого телефона» стандартні налаштування для послуг на базі передачі даних не змінюються, отже, додаткові налаштування не потрібні.

Підключення послуги «SIM для другого телефона»

Для того, щоб замовити послугу «SIM для другого телефона», вам необхідно звернутися до центру продажу та обслуговування абонентів. Після прийняття заявки про підключення, вам видається стартовий пакет «SIM для другого телефона» зі спеціальним дизайном.

Тарифікація та оплата

Тарифний планПідключення, грнАбонентська плата, грн
«Київстар 4G Business VIP», «Все для VIP», «Київстар 4G Business», «Київстар 4G Business Premium» та «Київстар 4G Business VIP»0,00200,00
«Smart Max», «Smart Business», «Smart Business+», «Smart Premium»0,000,00
«Київстар Дзвінки 50»0,0025,00
«Київстар Родина», «Простий», «Smart», «Smart+», «Безлім+», «Інтернет для батьків», «Дзвінки для батьків»0,0030,00
«Київстар Онлайн+», «Все за 70+», «Київстар 4G Extra 2018», «Київстар 4G 2018», «SIM для пристроїв», «Київстар Родина 2018», «Київстар 4G Simple», «Київстар 4G Simple+», «Київстар 4G»0,0050,00
«Все за 300», «Київстар 4G Extra», «Київстар 4G Extra+ 2018», «Безлім Silver», «Київстар 4G Ultra 2018», «Київстар 4G Extra+», «Київстар 4G Ultra»0,00100,00
Для всіх інших тарифних планів53,1315,00

Заміна SIM-карти послуги «SIM для другого телефона» безкоштовна.

Тарифи вказані в гривнях із урахуванням усіх податків та зборів.

При відключенні послуги, з особистого рахунку абонента буде знята абонентна плата в повному розмірі пропорційно рівними частинами до кінця місяця, в якому вона була відключена.

Особливості послуги

Вхідні дзвінки, повідомлення та ін., можуть бути прийняті лише на один з мобільних терміналів, SIM-карта у якому перебуває у так званому «активному» стані. Відповідно, SIM-карта в іншому мобільному терміналі є пасивною, і з цього пристрою можна здійснювати будь-які вихідні операції.

Щоб перевести в активний стан основну SIM-карту, необхідно на клавіатурі мобільного пристрою набрати комбінацію *107*1#Показати код. При цьому додаткова SIM-карта автоматично переходить в пасивний режим. Щоб перевести в активний стан додаткову SIM-карту, потрібно на клавіатурі мобільного пристрою набрати комбінацію *107*2#Показати код. Водночас основна SIM-карта автоматично переходить в пасивний режим.

Щоб змінити стан будь-якої з SIM-карток послуги «SIM для другого телефона» з активного на пасивний або навпаки, потрібно набрати на клавіатурі мобільного терміналу USSD-запит *108#Показати код. При цьому друга SIM-карта автоматично змінює свій попередній стан на протилежний.

Вихідні операції можуть здійснюватися з будь-якого мобільного термінала, незалежно від того, активна у ньому SIM-карта чи пасивна.

У випадку втрати SIM-карти, зателефонувавши на номер відповідної інформаційно-довідкової служби або звернувшись до центру обслуговування абонентів, ви можете тимчасово заблокувати номер. При цьому блокуються одразу обидві SIM-картки.

Будь ласка, зверніть увагу. У стані тимчасового блокування послуга може перебувати не більше 90 днів. Якщо протягом 90 днів абонент не підключить послугу, то послуга буде відключена на 91 день з моменту призупинення.

Не гарантується сумісність «SIM для другого телефона» з послугами «Мобільний менеджер», «Статична IP-адреса», «Ді-Джингл», «Мобільний пульт», «Хто дзвонив». При користуванні послугами «Маячок» і «Навігатор» забезпечується моніторинг тільки однієї SIM-карти, що активна на момент запиту.