close

Обрати: регіон район

Соцмережі без обмежень

Соцмережі без обмежень

Спілкуйтесь та діліться враженням
у включених соцмережах та месенджерах,
без тарифікації трафіку в 3G-мережі.

Обрати тариф
Доступні сервіси
 • Facebook
 • Twitter
 • Facebook Messenger
 • Viber
 • WhatsApp
 • Ми підключаємо більше
  сервісів постійно.

Завантажуйте офіційні додатки та насолоджуйтесь спілкуванням

Facebook

Facebook – найпопулярніша соцмережа в світі, минулого року кількість відвідувачів Facebook вперше досягла позначки в 1 мільярд людей. Facebook дозволяє створити профіль з фотографією та інформацією про себе, запрошувати друзів, обмінюватися з ними повідомленнями, залишати повідомлення на своїй або чужих сторінках, створювати спільноти за інтересами. Користування соціальною мережею Facebook було і лишається безкоштовним у всьому світі.

 • App Store
 • Google Play
Twitter

Twitter – соціальна мережа для публічного обміну повідомленнями та коротких нотаток у форматі блогу («мікроблогінг»). Аудиторія Twitter по всьому світу налічує більше 500 мільйонів людей. Користування соціальною мережею Twitter є безкоштовним.

 • App Store
 • Google Play
Facebook Messenger

Facebook Messenger – додаток для обміну миттєвими повідомленнями, створений Facebook та інтегрований із системою обміну повідомленнями на основному сайті Facebook. З Facebook Messenger ви також можете здійснювати відео-дзвінки (VoIP), інтернет-трафік під час здійснення таких дзвінків в мобільній мережі оператора тарифікується згідно зі стандартними умовами тарифного плану. Користувачам Messenger необов'язково мати профіль у Facebook, для входу в Messenger достатньо вказати номер телефону.

 • App Store
 • Google Play
Viber

Viber (messenger) – дає можливість зв'язатися з ким завгодно в будь-якій країні зі свого мобільного телефону. Більш 664 мільйонів користувачів в усьому світі використовують для спілкування Viber. Ви також можете здійснювати відео- та аудіо- дзвінки (VoIP), інтернет-трафік під час здійснення таких дзвінків в мобільній мережі оператора тарифікується згідно зі стандартними умовами тарифного плану.

 • App Store
 • Google Play
WhatsApp

WhatsApp Messenger – додаток для смартфонів, що дозволяє обмінюватися миттєвими повідомленнями, фото та посиланнями. Додатком користується більше 1 мільярда людей на планеті. Ви також можете здійснювати відео- та аудіо- дзвінки (VoIP), інтернет-трафік під час здійснення таких дзвінків в мобільній мережі оператора тарифікується згідно зі стандартними умовами тарифного плану.

 • App Store
 • Google Play
Знання без меж Вільна музика

Більше про Соцмережі без обмежень

 • Що таке Соцмережі без обмежень?

  Пропозиція Соцмережі без обмежень дає змогу спілкуватись, ділитись враженнями, дізнаватись актуальні новини з усього світу коли забажаєте, без обмежень тарифних мегабайтів. Найпопулярніші в світі соціальні мережі та месенджери включено.

 • Як дізнатись чи є Соцмережі без обмежень в моєму тарифному плані

  Соцмережі без обмежень призначені для користувачів мобільного інтернету 3G і вже включені у кожний тарифний план з переліку:

  Передплата

  Київстар Онлайн, Київстар Онлайн. Регіон 1, Київстар Онлайн Регіон 2, Київстар Онлайн +, Київстар Онлайн +. Регіон 1, Київстар Онлайн +. Регіон 2, Київстар Онлайн Екстра, Київстар Онлайн Екстра. Регіон 1, Київстар Онлайн Екстра. Регіон 2, Київстар Онлайн 3G, Київстар Онлайн 2016, Київстар Онлайн 2016. Регіон 1.

  Контракт

  Все за 65, Все за 90, Все за 110, Все за 125, Все за 160, Все за 175, Все за 300, Все для VIP, Все для VIP Екстра

  Киевстар Все разом

  Київстар Все разом -50%, Київстар Все разом 319, Київстар Все разом 289, Київстар Все разом 259, Київстар Все разом 254, Київстар Все разом 234, Київстар Все разом 214, Київстар Все разом -40%, Київстар Все разом -30% , Київстар Все разом 135, Київстар Все разом 120, Київстар Все разом 100, Київстар Все разом 105, Київстар Все разом 90, Київстар Все разом 80.

  Корпоративні

  3G Бізнес 60, 3G Бізнес 120, 3G Бізнес 180, 3G Бізнес 300,

  3G Бізнес VIP, 3G Бізнес VIP Екстра, 3G Бізнес VIP Преміум

  Задля коректної роботи Соцмережі без обмежень, перезавантажте телефон одразу після активації тарифного плану.

  Назва вашого тарифного плану є на головній сторінці вашого профайлу в системі Мій Київстар.

 • Чи обов’язково користуватись мобільними додатками соцмереж?

  Так, і це важливо. Якщо ви користуєтесь неофіційними додатками або заходите в соцмережі через веб-браузер свого смартфона, трафік може тарифікуватись. Також, звертаємо вашу увагу, що сторонній контент з інших сайтів може візуально не відрізнятись від контенту на серверах соціальних мереж. Такий трафік зі сторонніх джерел буде тарифікуватись.

  Технічний трафік, а також трафік, який генерують лічильники, cookie та рекламні банери на сторінках та в додатках, також тарифікуються згідно з умовами тарифного плану.

 • Якщо в соцмережах та месенджерах є музика або відео, трафік тарифікується?

  Пропозиція Соцмережі без обмежень поширюється лише на текстові повідомлення та інформацію зі стрічок. Якщо наразі ваш тариф не включає сервіси Вільна музика™ та Відео на ходу™, то будь-який стрімінг музики, перегляд телеканалів та відео тарифікується згідно з умовами тарифного плану. Якщо ви бажаєте вільно слухати музику та дивитись відео, дізнайтесь більше про сервіси Вільна музика™ та Відео на ходу™.

Допомогти?