Увага! Тариф закритий для підключення. Ознайомтеся з нашими новими тарифами на наступній сторінці.

Базовий

Дзвінки в мережі Київстар
Безлiм

Тарифікація

Абонентна плата, грнВідсутня
Плата за з’єднання дзвінка, грнВідсутня
Пакет нетарифікованих хвилин на дзвінки в мережі Київстар, грн2,00
Вихідні та переадресовані дзвінки на номери абонентів інших операторів мобільного зв’язку, грн/хв1,50
Вартість хвилини розмови на номери абонентів фіксованого зв’язку України, грн.1,75
Передавання текстового повідомлення на телефонні номери абонентів мереж українських операторів рухомого (мобільного) зв’язку та операторів фіксованого зв’язку стандарту CDMA протягом доби, грн, за повідомлення0,60
Передавання першого мультимедійного повідомлення на телефонні номери абонентів мереж українських операторів рухомого (мобільного) зв’язку та операторів фіксованого зв’язку стандарту CDMA протягом доби, грн, за повідомлення1,06
Передавання другого та кожного наступного мультимедійного повідомлення на телефонні номери абонентів мереж українських операторів рухомого (мобільного) зв’язку та операторів фіксованого зв’язку стандарту CDMA протягом доби, грн, за повідомлення0,53
SMS за кордон, грн, за повідомлення2,20
MMS за кордон, грн, за повідомлення5,31
Мобільний інтернет, грн3,00 (50 МБ)

Тарифікація дзвінків здійснюється у першу секунду кожної хвилини розмови в розмірі зазначеної вартості хвилини. Секунди з другої по шістдесяту не тарифікуються.

 

Як нараховується пакет нетарифікованих хвилин для дзвінків у мережі Київстар

 

  • Пакет нетарифікованих хвилин нараховується під час вихідного виклику в мережі, а плата за нього знімається тільки в ті дні, коли абонент здійснював дзвінки на номери Київстар.
  • Надання пакета нетарифікованих хвилин не залежить від першого поповнення рахунку на 50 гривень і більше.
  • Абонент може отримати один пакет нетарифікованих хвилин на добу для спілкування в мережі Київстар. Термін дії пакета хвилин – до 23:59:59 того дня, в який він був отриманий.
  • Якщо у абонента бракує коштів для знаття плати за пакет, можливість здійснювати дзвінки на номери Київстар не надається.
  • Якщо дзвінок здійснено на межі доби (почався в кінці однієї доби, а завершився на початку іншої) та під час нього відбувається нарахування пакета нетарифікованих хвилин і в тій доби, що пройшла, і в новій, – плату за пакет буде знято двічі.
  • Нетарифіковані хвилини можна використовувати на вхідні та переадресовані дзвінки на номери абонентів у мережі Київстар за наявності на основному чи бонусному рахунку не менше 0,01 грн.

При виході в інтернет вам надаються 50 МБ. Якщо вони закінчилися та ви продовжуєте користуватися інтернетом, нараховуються наступні 50 МБ. Максимально доступна кількість МБ на добу – 5 пакетів по 50 МБ вартістю 3,00 грн кожний.

Після того, як вичерпаються всі мегабайти, інтернет працюватиме безкоштовно та без обмежень по трафіку, але зі зниженою швидкістю - 32 Кбіт/сек. Швидкість буде обмеженою до кінця доби.

  • Перевірити витрачені за добу мегабайти - *252#
  • Перевірити умови вашого тарифного плану - 477*1

Тарифи наведені з урахуванням усіх податків та зборів станом на 01.10.2016.

Детальніше Згорнути