Увага! Тариф закритий для підключення. Ознайомтеся з нашими новими тарифами на наступній сторінці..
Київстар Дзвінки
35
абонплата грн/міс
Дзвінки в мережі Київстар
Безлiм
Інтернет
50 МБ
Дзвінки на інші мобільні
0,60 грн/хв
SMS на українські номери
50 SMS за 1 грн
SMS на номери іноземних операторів
2,20 грн/SMS
MMS на номери українських операторів
1,00 грн/MMS
MMS на номери іноземних операторів
5,00 грн/MMS
Дзвінки на міські номери
1,50 грн/хв

Рекомендована сума поповнення рахунку для тарифного плану «Київстар Дзвінки» – від 50 грн одним платежем (крім переказу коштів). Без такого поповнення надання послуг мобільного зв’язку надається за такими тарифами:

Послуга Вартість
Дзвінки на номери абонентів Київстар 0,60 грн/хв
Дзвінки на номери абонентів інших мобільних мереж 1,00 грн/хв
Дзвінки на номери фіксованого зв’язку 1,50 грн/хв
Мобільний інтернет 5,00 грн за 50 МБ (5 пакетів на день)
SMS-повідомлення на номери українських операторів 1,00 грн/SMS

Поповнивши рахунок, замовте пакет тарифних послуг, скориставшись командою *477*202# (замовити можна з 3:00 до кінця доби). Лише після цього ви отримаєте пакет тарифних послуг на 1 місяць, а з мобільного рахунку буде стягнено абонентну плату. Абоненти, які змінили свій тарифний план на «Київстар Дзвінки», сплатять абоненту плату одночасно із його підключенням і також отримають пакет тарифних послуг на 1 місяць.

До пакета тарифних послуг входять безлімітні дзвінки в мережі «Київстар» та можливість спробувати Інтернет за технологією GPRS/EDGE/3G, для чого надаються 50 МБ інтернет-трафіку.

Перевіряти строк дії пакета тарифних послуг і залишок мегабайтів можна за допомогою команди *112#.

Надіславши абонентам будь-яких мобільних операторів перші 50 SMS впродовж дня, продовжуйте надсилати їх ще в разі необхідності, сплачуючи 1 грн за кожні наступні 10 SMS. Починаючи лише з 1001-го повідомлення, тарифікуватиметься кожне SMS-повідомлення окремо, його вартість становитиме 1 грн. Для перевірки кількості надісланих протягом дня SMS з поточного пакета (50 чи 10 SMS) наберіть *112#.

Перевірити витрачені мегабайти з додаткових пакетів – *252#

Перевірити умови вашого тарифного плану – 477*1

  • Якщо ви використали всі мегабайти з вашого тарифного плану, просто продовжуйте користуватись мобільним інтернетом, щоб отримати додаткові пакети мегабайтів. Після вичерпання кожного пакета підключається наступний, якщо ви продовжуєте користуватись інтернетом. Усього протягом доби доступно 5 пакетів по 50 МБ, вартість кожного пакета – 5 грн. Після вичерпання всіх пакетів доступ до інтернету не оплачується і надається на швидкості 32 Кбіт/с.
  • Ви можете вимкнути надання додаткових пакетів, скориставшись опцією «Інтернет-мінімум». Таким чином, після використання всіх мегабайтів, включених до тарифного плану в рахунок абонплати, доступ до інтернету не оплачуватиметься і буде надаватись на швидкості 32 Кбіт/с.

Керувати опцією «Інтернет-мінімум» просто:

Активувати опцію Перевірити статус опції Відключити опцію
*228*1# *228*2# *228*0#

Підключення опції не оплачується.

Стягнення абонентної плати відбувається щомісяця в той саме день, коли ви вперше сплатили абонентну плату за умовами тарифного плану «Київстар Дзвінки». Щоб пригадати цей день, просто перевірте строк дії пакета тарифних послуг - *112#. Рекомендуємо поповнювати рахунок завчасно, щоб за вашим номером завжди діяли найвигідніші умови.

Якщо недостатньо коштів для зняття щомісячної абонентної плати

Протягом дня ви можете користуватися безлімітними дзвінками в мережі Київстар усього за 2 грн. Щоденна абонентна плата буде зніматися автоматично з 00:00 до 03:00 при наявності достатньої суми на рахунку.

Про нарахування щоденного обсягу нетарифікованих хвилин ви отримаєте SMS-повідомлення.

  • Якщо протягом дня, в якому була нарахована щоденна абонплата, ви поповнили рахунок на суму достатню для нарахування щомісячної абонплати за умовами тарифного плану, вона буде знята автоматично найближчої ночі з 00:00 до 03:00. Дата наступного планового нарахування зміщується.
  • Якщо протягом дня, в якому не була нарахована щоденна абонплата, ви поповнили рахунок на суму достатню для нарахування щомісячної абонплати за умовами тарифного плану, то ви можете замовити щомісячне позачергове нарахування абонплати за допомогою команди *477*202#. Дата наступного планового нарахування зміщується.

Додаткова інформація:

Програма подяки «Київстар Клуб» не поширюється на абонентів, що обслуговуються за умовами тарифного плану «Київстар Дзвінки». Після переходу на цей тарифний план бонусні кошти, що були нараховані раніше за програмою подяки, будуть анульовані. Також анулюються бонусні кошти, які були нараховані за умовами інших тарифних планів, послуг і акцій (за виключенням бонусних коштів, нарахованих за умовами послуг «Екстра гроші» та «Домашній Інтернет»).

Якщо стягнення абонентної плати не відбулося, то щодня з 00:00 до 03:00 здійснюється спроба її стягнення, при цьому дата подальшого стягнення абонентної плати не змінюється

Списання кожних 100 кілобайт, що входять у нетарифікований обсяг мегабайтів, здійснюється в момент прийому/передачі першого байта кожних 100 кілобайт даних.

Доступ до мережі 3G надається в разі наявності 3G-покриття. Швидкість передачі даних за технологією 2G (GPRS/EDGE) – до 236 Кбіт/с, у мережі 3G – до 42,2 Мбіт/с.

Під твердженням «найбільша мережа» слід розуміти, що оператор мобільного зв’язку здобув найбільшу кількість абонентів згідно з даними офіційної фінансової звітності за 2014 рік.

Тарифний план «Київстар Дзвінки» діє по всій Україні, крім тимчасово окупованих територій.

Цей тарифний план призначений та може бути застосований винятково для абонентів, що обслуговуються знеособлено.

Мінімальний строк дії тарифного плану «Київстар Дзвінки» — 30 днів з дня його запуску для підключення. Після закінчення цього строку оператор має право змінити тарифи у порядку, встановленому чинним законодавством України.

Тарифи наведені з урахуванням усіх податків та зборів станом на 01.10.2016.

Більше інформації Згорнути